Torentas "3500 English Words v2.5 (2015) [Android] Programa" :: PiratuSala.lt

3500 English Words v2.5 Metai: 2015 Kategorija: Programa Plačiau: Išmok anglų kalbos žodžius. 3500 paruošti žodžiai. Užduotys: rašyti, klausyti, mokytis anglų kalbos žodžius. Yra LT-EN žodynas! Išversta į 79 kalbas.

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

3500 English Words v2.5 (2015) [Android] Programa

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
torentai

3500 English Words v2.5


Metai: 2015
Kategorija: Programa


Plačiau: Išmok anglų kalbos žodžius. 3500 paruošti žodžiai. Užduotys: rašyti, klausyti, mokytis anglų kalbos žodžius. Yra LT-EN žodynas!

Išversta į 79 kalbas.

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Dar nėra komentarų