Torentas "Bjaurusis aš / Despicable Me (2010) [BDRip] Komedija, Šeimai, Mistinis, Kriminalinis" :: PiratuSala.lt

Bjaurusis aš Originalus pavadinimas: Despicable Me Žanras: Komedija, Šeimai, Mistinis, Kriminalinis Metai: 2010 Režisierius: Pierre Coffin, Chris Renaud Vaidina: Steve Carell, Jason Segel, Russell Brand, Julie Andrews, Will Arnett.. Apie filmą: Išpuoselėtame, taikiame ir idiliškame priemiestyje, šalia mielų spalvotų namelių ir rožių krūmų vešliose vejose stūkso juoda troba be menkiausios Gru...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...

Bjaurusis aš / Despicable Me (2010) [BDRip] Komedija, Šeimai, Mistinis, Kriminalinis

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
torentai

Bjaurusis aš

Originalus pavadinimas: Despicable Me
Žanras: Komedija, Šeimai, Mistinis, Kriminalinis
Metai: 2010

Režisierius: Pierre Coffin, Chris Renaud
Vaidina: Steve Carell, Jason Segel, Russell Brand, Julie Andrews, Will Arnett..

Apie filmą: Išpuoselėtame, taikiame ir idiliškame priemiestyje, šalia mielų spalvotų namelių ir rožių krūmų vešliose vejose stūkso juoda troba be menkiausios žalumos užuominos. Ignoruodamas draugiškai bendraujančius kaimynus, šiame namelyje gyvena Gru – piktas veikėjas, šventai įsitikinęs, kad gerumas yra stipriai pervertintas.
Apsuptas būrio ištikimų tarnų – mažų geltonų būtybių, nepasižyminčių išmintimi – Gru planuoja didžiausią istorijoje vagystę. Gru rengiasi pavogti... mėnulį!
Tai neturėtų būti itin sunku – Gru disponuoja tikrai solidžiu pačių įvairiausių ginklų, įrankių ir aparatų arsenalu. Tiesa, jie ne visuomet šimtu procentų atitinka Gru poreikius: mat genialus išradėjas, kuriantis šiuos ginklus – daktaras Nefarijus – šiek tiek neprigirdi. Ir gavęs iš savo šeimininko užsakymą ne visuomet pagamina būtent tai, ko pageidauja Gru.
Kaip ten bebūtų, planas pavogti mėnulį atrodo tobulas, visi klastingai vagystei reikalingi įrankiai pagaminti, tačiau čia atsitinka kai kas visiškai nenumatyto. Gru sutinka tris našlaites –Margo, Editą ir Agnesę. Kurios šiame piktadaryje išvysta tai, ko nemato niekas kitas: potencialų tėtį. Rekalai pakrypsta visiškai netikėta linkme, ypač pačiam Gru.

IMDB

Įgarsinta: LT (Prof., daugiabalsis)
Originali kalba: EN

Kokybė: BDRip
Video: Xvid 720x384 23.98fps 1805Kbps [Video 0]
Audio: Dolby AC3 48000Hz 6ch 384Kbps [Audio 1]

Filmo pristatymas:

Youtube

torentai
torentai
torentai

Panašūs torentai