Torentas "Smurfai: Kalėdų giesmė / The Smurfs: A Christmas Carol (2011) [TVRip] Animacinis, Komedija" :: PiratuSala.lt

Smurfai: Kalėdų giesmė Originalus pavadinimas: The Smurfs: A Christmas Carol Žanras: Animacinis, Komedija Metai: 2011 Režisierius: Troy Quane Vaidina: Jack Angel, Fred Armisen, Hank Azaria, Gary Basaraba ... Apie filmą: Visi smurfai pasiruošė Kalėdoms, išskyrus Niurgzlį, kuris nenori švęsti. Kalėdų praeities, dabarties ir ateities dvasios bando jį pamokyti.

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Smurfai: Kalėdų giesmė / The Smurfs: A Christmas Carol (2011) [TVRip] Animacinis, Komedija Kalėdinis

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA
torentai

Smurfai: Kalėdų giesmė


Originalus pavadinimas: The Smurfs: A Christmas Carol
Žanras: Animacinis, Komedija
Metai: 2011

Režisierius: Troy Quane
Vaidina: Jack Angel, Fred Armisen, Hank Azaria, Gary Basaraba ...

Apie filmą: Visi smurfai pasiruošė Kalėdoms, išskyrus Niurgzlį, kuris nenori švęsti. Kalėdų praeities, dabarties ir ateities dvasios bando jį pamokyti.

IMDBYoutube

torentai
torentai
torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Dar nėra komentarų