Torentas "Tigriuko filmas / The Tigger Movie (2000) [BDRip] Animacinis, Komedija, Drama" :: PiratuSala.lt

Tigriuko filmas Originalus pavadinimas: The Tigger Movie Žanras: Animacinis, Komedija, Drama Metai: 2000 Režisierius: Jun Falkenstein Vaidina: Jim Cummings, Hopkins Nikita, Ken Sansom, John Fiedler, Peter Cullen, Andre Stojka, Kath Soucie, Tom Attenborough, John Hurt, Frank Welker ... Apie filmą: Pūkuotukas ir kiti klasikiniai herojai sugrąžins žiūrovus atgal į Didžiąją girią (Hundred Acre -...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Tigriuko filmas / The Tigger Movie (2000) [BDRip] Animacinis, Komedija, Drama

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA
torentai

Tigriuko filmas


Originalus pavadinimas: The Tigger Movie
Žanras: Animacinis, Komedija, Drama
Metai: 2000

Režisierius: Jun Falkenstein
Vaidina: Jim Cummings, Hopkins Nikita, Ken Sansom, John Fiedler, Peter Cullen, Andre Stojka, Kath Soucie, Tom Attenborough, John Hurt, Frank Welker ...

Apie filmą: Pūkuotukas ir kiti klasikiniai herojai sugrąžins žiūrovus atgal į Didžiąją girią (Hundred Acre Wood), kad savo nuotykiais vėl sužavėtų jaunąją kino mėgėjų kartą.

Tai - pirmasis filmas apie Pūkuotuką ir Co. per pastaruosius du dešimtmečius, skirtas didžiąjam ekranui, o tuo pačiu tai ir naujausias “Walt Disney” studijos animacinis šedevras.

Šioje juostoje galima rasti puikiai pažįstamus herojus – Pūkuotuką, Paršelį, Tigrą, Pelėdą, Triušį, asiliuką Nulėpausį, Kengūriuką ir kitus.

Linksmasis Tigras staiga pajaučia, kad būti vieninteliu ir nepakartojamu yra gana nuobodu ir kad jam trūksta šeimos. Nutaręs ją susirasti, Tigras siunčia pavėjui laiškus, išsiruošia į kelionę, šėlsta girioje ieškodamas “didžiausio ir gigantiškiausio” giminės medžio, tačiau palaipsniui supranta, kad jo šeima tai yra tikrieji draugai, gyvenantys Didžiojoje girioje.

IMDB

Įgarsinta: LT (Prof., vienbalsis)
Originali kalba: EN

Kokybė: BDRip
Video: MPEG-4 Visual, 1 689 Kbps, 704x400 (1.760), 23.976 fps, 0.265 bit/pixel
Audio LT/EN: AC-3, 48 KHz, 6 ch, 448 Kbps, CBR


Filmo pristatymas:

Youtube

torentai
torentai
torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Dar nėra komentarų