Torentas "Kelionė per Lietuvą / Journey through Lithuania (2010) [DVDRip] Dokumentinis" :: PiratuSala.lt

Kelionė per Lietuvą Originalus pavadinimas: Journey through Lithuania Žanras: Dokumentinis Metai: 2010 Režisierius: Vaidotas Digimas Vaidina: David Ellis Apie filmą: Britų menininkas David Ellis pirmą kartą atvyko į Lietuvą 1993 metais vedamas smalsumo patirti posovietinę kultūrą. Nuo tada jis tęsia savo apsilankymus. David Ellis keliauja per šalį ir fiksuoja dabartinį susitikimą su Lietuva,...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Kelionė per Lietuvą / Journey through Lithuania (2010) [DVDRip] Dokumentinis

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA
torentai

Kelionė per Lietuvą


Originalus pavadinimas: Journey through Lithuania
Žanras: Dokumentinis
Metai: 2010

Režisierius: Vaidotas Digimas
Vaidina: David Ellis

Apie filmą: Britų menininkas David Ellis pirmą kartą atvyko į Lietuvą 1993 metais vedamas smalsumo patirti posovietinę kultūrą. Nuo tada jis tęsia savo apsilankymus. David Ellis keliauja per šalį ir fiksuoja dabartinį susitikimą su Lietuva, lygindamas su tuo ką matė prieš daugelį metų.
Herojaus pašnekovai – įvairių miestų gyventojai bei iškilios Lietuvos asmenybės. Naudodami jo pastebėjimus ir gausią archyvinę medžiagą keliaujame Lietuvos dvidešimties pokyčių metų kelio atkarpa.

IMDBYoutube

torentai
torentai
torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Dar nėra komentarų