Torentas "Televizijos eteryje nepasirodžiusi laida apie D. Grybauskaitę ir jos biografijos detales (2012) [HDRip, LT] Dokumentika" :: PiratuSala.lt

Televizijos eteryje nepasirodžiusi laida apie D. Grybauskaitę ir jos biografijos detales Orginalus pavadinimas: Televizijos eteryje nepasirodžiusi laida apie D. Grybauskaitę ir jos biografijos detales Žanras: Dokumentika Metai: 2012 Režisierius: - Vaidina: - Apie filmą: „Tai ką jūs netrukus išgirsite, iš tiesų buvo bandoma paviešinti ne vieną kartą. Tačiau laidos nepasiekdavo eterio, - - D. ...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Televizijos eteryje nepasirodžiusi laida apie D. Grybauskaitę ir jos biografijos detales (2012) [HDRip, LT] Dokumentika Auksinis

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
torentai

Televizijos eteryje nepasirodžiusi laida apie D. Grybauskaitę ir jos biografijos detales


Orginalus pavadinimas: Televizijos eteryje nepasirodžiusi laida apie D. Grybauskaitę ir jos biografijos detales
Žanras: Dokumentika
Metai: 2012

Režisierius: -
Vaidina: -

Apie filmą: „Tai ką jūs netrukus išgirsite, iš tiesų buvo bandoma paviešinti ne vieną kartą. Tačiau laidos nepasiekdavo eterio, straipsniai - laikraščių puslapių“, - taip televizijos laidą „Paskutinės instancija“, kurioje pasakojama apie prezidentės Dalios Grybauskaitės biografiją, pradėjo žurnalistė Rūta Janutienė. Nuslėptoji D. Grybauskaitės gyvenimo istorija taip ir nepasiekdavo visuomenės akių ir ausų.

Iš Komunistų partijos įskaitos lapo į laidos žiūrovus turėjo pažvelgi jauna, 22 metų, komunistė. Dalia Grybauskaitė. Jos charakteristika jau tada liudijo apie karštą būsimos prezidentės būdą. Partiniai šulai ją apibūdina, kaip kartais besielgiančią neadekvačiai.

Laidoje apie prezidentės D. Grybauskaitės valdymo būdą kalbėjo politiniai oponentai. Tokie, kaip buvęs Seimo pirmininkas Arūnas Valinskas. „Aš buvau tik vienas iš daugelio, kurių telefoninių pokalbių išklotinės atsidurdavo ant prezidentės stalo. Tai liesdavo visus, kuriems ji stengdavosi daryti įtaką“, - sakė buvęs parlamento vadovas A. Valinskas.

Apie asmeninį prezidentės gyvenimą papasakojo pamiršti artimieji. Garbaus amžiaus Šeduvos gyventoja Valerija Grybauskienė yra dabartinės prezidentės tėvo pirmoji žmona. Apie ją ketvirtadienį rašė dienraštis „Lietuvos rytas“.

Laidos „Paskutinė instancija“ kūrėjams V. Grybauskienė papasakojo, kad buvo dedamos visos pastangos, jog žurnalistai nesužinotų apie prezidentės tėvo pirmąją žmoną.

Garbaus amžiaus moteris pasakojo, kad prezidentė D. Grybauskaitė turi keturias pusseseres iš tėvo pusės. Viena jų, gyvenanti Šiauliuose, prieš keletą savaičių paskambino V. Grybauskienei ir paklausė, „ar pas ją buvo kas atvažiavę“. Ji klausė apie televizijos žurnalistus. „O kaip ji sužinojo? Aš nežinau, - šypsodamasi pasakojo V. Grybauskienė. - Aš jos klausiu, tai iš kur ji žino, kad pas mane kas nors turi atvažiuoti. O ji sakė, kad jai Dalia sakė. Iš kur ji žino?“ Laidos kūrėjai pabrėžė, kad apie interviu su prezidentės tėvo pirmąją žmona parašė tik vieną elektroninį laišką.

Šeduvos gyventoja V. Grybauskienė pasakojo, kad prezidentės pusseserė pabijojo, jog garbaus amžiaus moteris „ko nepripasakotų“.


Kalba: LT
Kokybė: HDRip
Video: 864x480, 980kbps, 25fps [MP4]
Audio: 128 kbps, 2 stereo, 44 kHz

Filmo pristatymas:


torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Dar nėra komentarų