Torentas "Eye in the Sky (2015) [BRRip] Drama, Trileris, Karinis" :: PiratuSala.lt

Eye in the Sky Žanras: Drama, Trileris, Karinis Metai: 2015 Režisierius: Gavin Hood Vaidina: Faisa Hassan, Aisha Takow, Armaan Haggio, Helen Mirren ... Apie filmą: Vieni labiausiai ieškomų teroristų aptikti britų ir JAV žvalgybos viename skurdžiame Kenijos rajono name. Pulkininkė Katerina Pauel, kuriai prireikė net 6 metų juos aptikti, duoda įsakymą, kad teroristus nedelsiant reikia nes nuo ...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Eye in the Sky (2015) [BRRip] Drama, Trileris, Karinis

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
torentai

Eye in the Sky

Žanras: Drama, Trileris, Karinis
Metai: 2015

Režisierius: Gavin Hood
Vaidina: Faisa Hassan, Aisha Takow, Armaan Haggio, Helen Mirren ...

Apie filmą: Vieni labiausiai ieškomų teroristų aptikti britų ir JAV žvalgybos viename skurdžiame Kenijos rajono name. Pulkininkė Katerina Pauel, kuriai prireikė net 6 metų juos aptikti, duoda įsakymą, kad teroristus nedelsiant reikia eliminuoti, nes nuo to priklauso daugelio žmonių gyvybės. Tačiau į trasą įžengia biurokratija ir baimė, kaip į šią ataką sureaguos visas pasaulis.

Tai įtampoje laikantis, įdomiai vystomą istoriją turintis ir kokybiškai atrodantis politinis veiksmo trileris terorizmo tema, kuriame nuo pradžios iki galo jaučiamas pakilęs adrenalino kiekis kraujyje.

IMDB

Originali kalba: Anglų
Subtitrai: Lt.mėg. - Mindaugas
Kokybė: BRRip
Video: AVC at 2 400 Kbps Aspect : 1024 x 428 (2.393) at 23.976 fps
Audio: AC-3 at 448 Kbps Infos : 6 channels, 48.0 KHz Language : en
Audio: AC-3 at 192 Kbps Infos : 2 channels, 48.0 KHz Language : ru


Filmo pristatymas:

Youtube

torentai
torentai
torentai

Panašūs torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Dar nėra komentarų