Torentas "Sparnai / Planes (2013) [BRRip 576p] Nuotykių, Animacija, Šeimai, Komedija" :: PiratuSala.lt

Sparnai Originalus pavadinimas: Planes Žanras: Nuotykių, Animacija, Šeimai, Komedija Metai: 2013 Režisierius: Klay Hall Vaidina: Val Kilmer, Julia Louis-Dreyfus, Teri Hatcher, Dane Cook, Anthony Edwards … Apie filmą: Dastis – kuklus darbininkas, uoliai plušantis provincialiame aerodromo ūkyje. Jis – pavyzdingas derliaus laistytojas, gyvenantis svajone nors kartą gyvenime sudalyvauti lėktuvų ...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Sparnai / Planes (2013) [BRRip 576p] Nuotykių, Animacija, Šeimai, Komedija

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
torentai

Sparnai


Originalus pavadinimas: Planes
Žanras: Nuotykių, Animacija, Šeimai, Komedija
Metai: 2013

Režisierius: Klay Hall
Vaidina: Val Kilmer, Julia Louis-Dreyfus, Teri Hatcher, Dane Cook, Anthony Edwards …

Apie filmą: Dastis – kuklus darbininkas, uoliai plušantis provincialiame aerodromo ūkyje. Jis – pavyzdingas derliaus laistytojas, gyvenantis svajone nors kartą gyvenime sudalyvauti pasaulinėse greičiausių lėktuvų rungtynėse. Tačiau esti viena mažytė smulkmena – būdamas lėktuvu Dastis paniškai bijo aukščio!

Netikėtai susiklosčius aplinkybėms, Dastis patenka į pasaulinių greičiausių lėktuvų rungtynių atrankos etapą, kuriame yra priverstas ieškoti pagalbos ir išeities iš grėsmingai atrodančios padėties. Provincijos lėktuvėlį globoti imasi išmintingas karinio jūrų laivyno veteranas Škiperis, tikintis neribotomis naujoko galimybėmis.

Tačiau ar net padedamas išmintingo draugo Dastis sugebės nugalėti sparnus pakertančią aukščio baimę, nušluostyti nosį pasaulio čempionui ir užkariauti greičiausių pasaulio lėktuvų Olimpo aukštumas?

Žaismingas ir šiltas animacinis filmas, pristatomas kultinio animacinio filmo „Ratai“ kūrėjų, žiūrovams papasakos apie valios stiprybę, draugystę ir tai, jog visų svarbiausia likti savimi. Lietuviškai įgarsintas 3D animacinis filmas kino ekranus pasieks jau rugsėjo 20 dieną.

IMDB

Įgarsinta: EN
Originali kalba: EN
Subtitrai: LT
Kokybė: BRRip 576p
Video: AVC, 1024x576 (16:9), 23.976 fps, 1 724 Kbps (0.116 bit/pixel)
Audio: AC-3, 48.0 KHz, 6 ch, 448 Kbps, CBR (English)


Filmo pristatymas:

Youtube

torentai
torentai
torentai

Panašūs torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Dar nėra komentarų