Torentas "2 ginklai / 2 Guns (2013) [BDRip] Veiksmo, Komedija, Kriminalinis" :: PiratuSala.lt

2 ginklai Originalus pavadinimas: 2 Guns Žanras: Veiksmo, Komedija, Kriminalinis Metai: 2013 Režisierius: Baltasar Kormákur Vaidina: Denzel Washington, Mark Wahlberg, Paula Patton, Edward James Olmos ... Apie filmą: Bobis Trenčas (aktorius Denzelis Washingtonas) yra specialusis Kovos su narkotikais skyriaus agentas, valdžios nurodymu bandantis infiltruotis į narkotikų kartelį. Markusas (akt....

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

2 ginklai / 2 Guns (2013) [BDRip] Veiksmo, Komedija, Kriminalinis

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
torentai

2 ginklai


Originalus pavadinimas: 2 Guns
Žanras: Veiksmo, Komedija, Kriminalinis
Metai: 2013

Režisierius: Baltasar Kormákur
Vaidina: Denzel Washington, Mark Wahlberg, Paula Patton, Edward James Olmos ...

Apie filmą: Bobis Trenčas (aktorius Denzelis Washingtonas) yra specialusis Kovos su narkotikais skyriaus agentas, valdžios nurodymu bandantis infiltruotis į narkotikų kartelį. Markusas Stigmanas (akt. Markas Wahlbergas) yra buvęs jūrų pėstininkas, siekiantis to paties tikslo. CŽV sumanyta taip, kad nei vienas iš jų nežino apie tikrąją kolegos tapatybę.

Vienos operacijos metu, bandant iš narkotikų prekeivių nusukti stambią pinigų sumą, aplinkybės susiklosto itin nepalankiai ir pareigūnams-apsimetėliams tenka sprukti. Blogiausia, kad juos medžioja ne tik mafija, bet ir jų pačių kolegos - mat Bobio ir Markuso vadovai pabūgsta, kad visa istorija iškils į viešumą ir nutaria neigti bet kokias sąsajas su į bėdą pakliuvusiais savo operatyvininkais.

Valdžiai norint juos įkišti į kalėjimą, o mafijai - pakišti po žeme, Bobis ir Markusas neturi kitos išeities kaip tik pasitikėti vienas kitu. Suvieniję jėgas jie nusprendžia ne būti medžiojamaisiais, o tapti medžiotojais. Šilto ir šalto mačiusiems pareigūnams tai nėra itin sunku. Prasideda pasiutiškas pelės ir katės žaidimas: su priešais, laiku ir mirtimi.

IMDB

Įgarsinta: LT (Prof., vienbalsis) + Anglų (Originalas)
Subtitrai: Lietuvių prof. (CEE Blu-ray - MRG Team) / Anglų

Kokybė: BDRip
Video: AVC : 1 440 Kbps : 1 056 X 440 : 23.976 fps
Audio: lt: AAC : ~240kbps : 6 channels : 48.0 KHz
Audio: EN: AAC : ~244kbps : 6 channels : 48.0 KHz


Filmo pristatymas:

Youtube

torentai
torentai
torentai

Panašūs torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Dar nėra komentarų