Torentas "47 Roninai / 47 Ronin (2013) [WEBDLRip] Veiksmo, Drama" :: PiratuSala.lt

47 Roninai Originalus pavadinimas: 47 Ronin Žanras: Veiksmo, Drama Metai: 2013 Režisierius: Carl Rinsch Vaidina: Rinko Kikuchi, Keanu Reeves, Hiroyuki Sanada, Cary-Hiroyuki Tagawa, Tadanobu Asano … Apie filmą: Japonų liaudies legenda paremtas filmas „47 roninai“ papasakos XVIII amžių menančią istoriją apie ištikimybę, kerštą, draugystę ir neišsemiamą samurajų drąsą. Istorijos centre – 47 be ...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

47 Roninai / 47 Ronin (2013) [WEBDLRip] Veiksmo, Drama

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
torentai

47 Roninai


Originalus pavadinimas: 47 Ronin
Žanras: Veiksmo, Drama
Metai: 2013

Režisierius: Carl Rinsch
Vaidina: Rinko Kikuchi, Keanu Reeves, Hiroyuki Sanada, Cary-Hiroyuki Tagawa, Tadanobu Asano …

Apie filmą: Japonų liaudies legenda paremtas filmas „47 roninai“ papasakos XVIII amžių menančią istoriją apie ištikimybę, kerštą, draugystę ir neišsemiamą samurajų drąsą.
Istorijos centre – 47 roninai (samurajai be Mokytojo), kurie, netekę savo Mokytojo prisiekia atkeršyti už jo mirtį, nepaisydami už tai jų lauksiančio mirties nuosprendžio. Laukdami tinkamos progos ir regzdami tamsiąsias jėgas nugalėsiantį keršto planą samurajai sutinka Kai (akt. Keanu Reeves) – paslaptingą ir aplinkinių išduotą atsiskyrėlį, regis, paties likimo pasirenkamą vienam didingiausių Rytuose įvykdytų žygių. Prisijungęs prie 47 roninų vadeivos Oiši (akt. Hiroyuki Sanada), Kai išdrįsta mesti iššūkį mirčiai ir, lydimas būrio Mokytojo pasekėjų, prisiekia drauge įvykdyti jų misiją.
Piktavalio žemvaldžio paversti atsiskyrėliais ir ištremtaisiais 47 roninai, lydimi Kai, leidžiasi į amžiaus žygį, kupiną išbandymų, noro susigrąžinti nuplėštą garbę, nuolatinio mirties alsavimo ir noro kartą ir visiems laikams padėti tašką tamsiųjų jėgų viešpatavimui. Tačiau ar saujelė roninų sugebės pasipriešinti klastingai jėgai, galinčiai pražudyti bet ką, pastojusį jai kelią?..
Estetiškai pateiktas filmas, vizualizuojantis Japonijos kultūros istorinį periodą , kinuose jau nuo gruodžio 27 dienos.

IMDB

Įgarsinta: LT (Mėgėjiškas, vienbalsis)
Originali kalba: EN

Kokybė: WEBDLRip
Video: 720x304 (2.37:1), 23.976 fps, XviD build 64 ~1732 kbps avg, 0.33 bit/pixel
Audio: 1: 48 kHz, AC3 Dolby Digital, 3/2 (L,C,R,l,r) + LFE ch, ~448 kbps
Audio: 2: 48 kHz, AC3 Dolby Digital, 3/2 (L,C,R,l,r) + LFE ch, ~448 kbps


Filmo pristatymas:

Youtube

torentai
torentai
torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis(nežinomas)
KomentarasParašė 2014-03-20 23:06Naudinga: 0

Geras virselis- Man patinko... Kas del filmo dar nestebejau... :lol:
 
mukas155 9
KomentarasParašė 2014-03-21 07:57
Piratų piratas


Naudinga: 0

Turetu manau neblogas buti