Torentas "Armagedonas / Armageddon (1998) [DVDRip] Veiksmo, Nuotykių, Mokslinis" :: PiratuSala.lt

Armagedonas Originalus pavadinimas: Armageddon Žanras: Veiksmo, Nuotykių, Mokslinis Metai: 1998 Režisierius: Michael Bay Vaidina: Bruce Willis, Billy Bob Thornton, Ben Affleck, Liv Tyler ... Apie filmą: Žemės link artėja milžiniškas asteroidas. Jei jis atsitrenks į Žemę, tai visa, kas gyva, bus sunaikinta. NASA atstovai sukuria rizikingą planą – nuskristi į asteroidą, jo viduje padėti ir kad...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Armagedonas / Armageddon (1998) [DVDRip] Veiksmo, Nuotykių, Mokslinis

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
torentai

Armagedonas


Originalus pavadinimas: Armageddon
Žanras: Veiksmo, Nuotykių, Mokslinis
Metai: 1998

Režisierius: Michael Bay
Vaidina: Bruce Willis, Billy Bob Thornton, Ben Affleck, Liv Tyler ...

Apie filmą: Žemės link artėja milžiniškas asteroidas. Jei jis atsitrenks į Žemę, tai visa, kas gyva, bus sunaikinta. NASA atstovai sukuria rizikingą planą – nuskristi į asteroidą, jo viduje padėti sprogmenų ir perskelti pusiau, kad dvi dalys aplenktų mūsų planetą.

Šiam žygdarbiui suburiama neįprasta komanda: profesionalūs astronautai, pilotuosiantys kosminius laivus, ir… profesionalūs gręžėjai, galintys bet kur, net ir asteroide pragręžti skylę.

IMDB

Įgarsinta: LT (Prof., vienbalsis)
Originali kalba: EN

Kokybė: DVDRip
Video: DivX 3 640x400 25fps [Stream 00]
Audio: MP3 48000Hz stereo 128kbps [Stream 01]
Audio: MP3 48000Hz stereo 96kbps [Stream 02]


Filmo pristatymas:

Youtube

torentai
torentai
torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintisaidzius 8
KomentarasParašė 2014-10-19 13:05
Super piratas


Naudinga: +1

Geras filmas.