Torentas "Aš ir Erlas, ir mirštančioji / Me and Earl and the Dying Girl (2015) [BDRip] Komedija, Drama" :: PiratuSala.lt

Aš ir Erlas, ir mirštančioji Originalus pavadinimas: Me and Earl and the Dying Girl Žanras: Komedija, Drama Metai: 2015 Režisierius: Alfonso Gomez-Rejon Vaidina: Thomas Mann, RJ Cyler, Olivia Cooke, Nick Offerman ... Apie filmą: Vidurinės mokyklos abiturientas Gregas (akt. Thomas Mann) yra tipiškas vienišų paauglių prototipas. Jis nemėgsta viešumo, neturi draugų, vengia bet kokių ir nes kad ...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...

Aš ir Erlas, ir mirštančioji / Me and Earl and the Dying Girl (2015) [BDRip] Komedija, Drama Auksinis

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
torentai

Aš ir Erlas, ir mirštančioji

Originalus pavadinimas: Me and Earl and the Dying Girl
Žanras: Komedija, Drama
Metai: 2015

Režisierius: Alfonso Gomez-Rejon
Vaidina: Thomas Mann, RJ Cyler, Olivia Cooke, Nick Offerman ...

Apie filmą: Vidurinės mokyklos abiturientas Gregas (akt. Thomas Mann) yra tipiškas vienišų paauglių prototipas. Jis nemėgsta viešumo, neturi draugų, vengia bet kokių įsipareigojimų ir santykių, nes tiki, kad tai geriausias būdas išgyventi varginančią paauglystę ir paskutinius metus mokykloje.

Didžiausias jo pomėgis - kurti mėgstamiausių filmų parodijas, o vienintelis tikras draugas, su kuriuo jis kuria tas parodijas - Erlas (akt. RJ Cyler). Tačiau artimų ryšių vengiantis Gregas net ir Erlą vaidina ne geriausiu draugu, o bendradarbiu.

Vieną dieną dieną Grego mama praneša liūdną žinią - jo bendraklasė Reičelė ką tik sužinojo serganti kraujo vėžiu. Nors Grego ši žinia nesujaudina, motina jį įkalba aplankyti sergančią mergaitę ir su ja pabendrauti.

Kolekcinis leidinys iš IMDB top 1000.

IMDB

Įgarsinta: LT (Prof., vienbalsis)

Kokybė: BDRip
Video: Format : AVC Format profile : High@L4.1 Format settings, CABAC : Yes Format settings, ReFrames: 11 frames Format settings, GOP: M=12, N=48 Nominal bit rate : 1 642 Kbps Width : 1 008 pixels Height : 420 pixels Display aspect ratio: 2.40:1 Frame rate : 23.976 fps Bits/(Pixel*Frame) : 0.162
Audio: Format : AAC Format profile : LC Bitrate : ~240kbps Channel(s): 6 channels Channel positions : Front: L C R, Side: L R, LFE Sampling rate : 48.0 KHz Language : Lithuanian

Filmo pristatymas:

Youtube

torentai
torentai
torentai

Panašūs torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Dar nėra komentarų