Torentas "Aš-robotas / I, Robot (2004) [TVRip] Mokslinė fantastika, Trileris, Veiksmas" :: PiratuSala.lt

Aš-robotas Originalus pavadinimas: I, Robot Žanras: Mokslinė fantastika, Trileris, Veiksmas Metai: 2004 Režisierius: Alex Proyas Vaidina: Will Smith, Bridget Moynahan, Alan Tudyk, James Cromwell, Bruce Greenwood … Apie filmą: "Oscaro" premijos laureato Akiva'os Goldsmano sukurtas scenarijus remiasi rašytojo fantasto Isaaco Asimovo romanu. Veiksmas vystosi 2035 m. Čikagoje, kai ir ...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Aš-robotas / I, Robot (2004) [TVRip] Mokslinė fantastika, Trileris, Veiksmas

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA
torentai

Aš-robotas


Originalus pavadinimas: I, Robot
Žanras: Mokslinė fantastika, Trileris, Veiksmas
Metai: 2004

Režisierius: Alex Proyas
Vaidina: Will Smith, Bridget Moynahan, Alan Tudyk, James Cromwell, Bruce Greenwood …

Apie filmą: "Oscaro" premijos laureato Akiva'os Goldsmano sukurtas scenarijus remiasi rašytojo fantasto Isaaco Asimovo romanu. Veiksmas vystosi 2035 m. Čikagoje, kai žmonėms įvairiuose darbuose talkina ir su jais gyvena naujausios technologijos robotai.

Paslaptinga žinomo profesoriaus ir išradėjo žūtis sukelia įtarimus, kad prie šio susidorojimo galėjo aktyviai prisidėti vienas iš protingųjų robotų. Panašius nusikaltimus tiriantis ir nuo robotų fobijos kenčiantis detektyvas Del Spuneris pradeda aiškintis, ar mechaniniai pagalbininkai nepažeidė 3-jų svarbiausių robotikos įstatymų, kas atrodo techniškai neįmanoma.

Jei taip įvyko iš tiesų, tai žmonijos ateities perspektyvos bus miglotos, nes visą kontrolę galės perimti visagaliai robotai.

IMDB

Įgarsinta: LT (Prof., daugiabalsis)
Originali kalba: EN

Kokybė: TVRip
Video: Xvid 672x288 25fps [Stream 00]
Audio: Dolby AC3 48000Hz 5ch 384kbps [Stream 01]


Filmo pristatymas:

Youtube

torentai
torentai
torentai

Panašūs torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Dar nėra komentarų