Torentas "Aurora aka Vanishing Waves (2012) [WEB-DLRip] Romantinis, Fantastinis, Trileris" :: PiratuSala.lt

Aurora aka Vanishing Waves Originalus pavadinimas: Aurora aka Vanishing Waves Žanras: Romantinis, Fantastinis, Trileris Metai: 2012 Režisierius: Kristina Buozyte Vaidina: Jutaite, Marius Jampolskis, Brice Fournier, Sharunas Bartas, Frédéric Andrau Apie filmą: Aurora – nuotykinė fatališkos meilės istorija, perteikta per psichologinį technotrilerį. Vykdant sudėtingą mokslinį eksperimentą, – Ši...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Aurora aka Vanishing Waves (2012) [WEB-DLRip] Romantinis, Fantastinis, Trileris

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA
torentai

Aurora aka Vanishing Waves


Originalus pavadinimas: Aurora aka Vanishing Waves
Žanras: Romantinis, Fantastinis, Trileris
Metai: 2012

Režisierius: Kristina Buozyte
Vaidina: Jutaite, Marius Jampolskis, Brice Fournier, Sharunas Bartas, Frédéric Andrau

Apie filmą: Aurora – nuotykinė fatališkos meilės istorija, perteikta per psichologinį technotrilerį. Vykdant sudėtingą mokslinį eksperimentą, kurio pagrindas – informacijos perdavimas neuroniniame lygmenyje, jaunas, bet santūrus vyras patirs stulbinantį nuotykį komoje esančios moters galvoje. Išlaisvinęs instinktus bei užslopintas fantazijas, jis pradės lėtą metamorfozės procesą.
Ši moderni istorija, vykstanti dviejose skirtingose erdvėse, nagrinėja aistros prigimtį, atskleisdama dualizmo problemą tarp žmogaus kūno (realaus) bei minčių (idealaus) pasaulių.

IMDBYoutube

torentai
torentai
torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Dar nėra komentarų