Torentas "Bangų Medžiotoja / Soul Surfer (2011) [DVDRip] Veiksmo, Drama" :: PiratuSala.lt

Bangų Medžiotoja Originalus pavadinimas: Soul Surfer Žanras: Veiksmo, Drama Metai: 2011 Režisierius: Sean McNamara Vaidina: AnnaSophia Robb, Dennis Quaid, Helen Hunt, Carrie Underwood, Ross Thomas... Apie filmą: Bangų medžiotoja – tikrais įvykiais paremta drama apie banglentininkę Betani Hamilton. Betani ir Alana užkietėjusios banglentininkės. Merginos kaip tikros undinės be karštos saulės į...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Bangų Medžiotoja / Soul Surfer (2011) [DVDRip] Veiksmo, Drama

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA
torentai

Bangų Medžiotoja


Originalus pavadinimas: Soul Surfer
Žanras: Veiksmo, Drama
Metai: 2011

Režisierius: Sean McNamara
Vaidina: AnnaSophia Robb, Dennis Quaid, Helen Hunt, Carrie Underwood, Ross Thomas...

Apie filmą: Bangų medžiotoja – tikrais įvykiais paremta drama apie banglentininkę Betani Hamilton.
Betani ir Alana užkietėjusios banglentininkės. Merginos kaip tikros undinės be karštos saulės ir mėlynų bangų neištveria nė dienos.
Kartą vandenyne laukiant išsvajotųjų bangų atsitinka nelaimė ir trylikametė tik per stebuklą lieka gyva. Vos per vieną akimirką dūžta visas merginos pasaulis. Nelaimingas atsitikimas sujaukia jos planus ir svajones.
Tačiau užsispyrusiai, tvirto charakterio merginai, kartu su banglente esančiai vienu nedalomu vienetu, net ir trauma nesutrukdo vėl šokti į vandenį ir gaudyti bangas. Maža to, Betani užsairašo dalyvauti svarbiose varžybose kaip lygi su lygiais.
Dar ir šiandien mergina, jautusi į veidą alsuojančią mirtį, įžiebia gyvybę kitų žmonių gyvenimuose ir drąsiai žingsniuoja per pasaulį.

IMDBYoutube

torentai
torentai
torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Dar nėra komentarų