Torentas "Beneath the Planet of the Apes (1970) [BRRip] Veiksmo, Nuotykių, Mokslinis" :: PiratuSala.lt

Beneath the Planet of the Apes Žanras: Veiksmo, Nuotykių, Mokslinis Metai: 1970 Režisierius: Ted Post Vaidina: James Franciscus, Kim Hunter, Maurice Evans, Linda Harrison ... Apie filmą: Amerikietis astronautas Brentas leidžiasi į kelionę, kad surastų savo kolegą Džordžą Teilorą. Sekdamas jo skrydžio trajektoriją, jis patenka į planetą, panašią į Žemę. Tik Brentas nežino, kad jis nėra kitoje...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Beneath the Planet of the Apes (1970) [BRRip] Veiksmo, Nuotykių, Mokslinis

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
torentai

Beneath the Planet of the Apes

Žanras: Veiksmo, Nuotykių, Mokslinis
Metai: 1970

Režisierius: Ted Post
Vaidina: James Franciscus, Kim Hunter, Maurice Evans, Linda Harrison ...

Apie filmą: Amerikietis astronautas Brentas leidžiasi į kelionę, kad surastų savo kolegą Džordžą Teilorą. Sekdamas jo skrydžio trajektoriją, jis patenka į planetą, panašią į Žemę. Tik Brentas nežino, kad jis nėra kitoje planetoje: iš tiesų tai Žemė ateityje, Žemė, kurią valdo beždžionės, norinčios išžudyti visus ten likusius žmones. Dabar Brentas turi rasti būdą, kaip išsigelbėti, tačiau tai nebus taip lengva.

Amerikietis astronautas Brentas leidžiasi į kelionę, kad surastų savo kolegą Džordžą Teilorą. Sekdamas jo skrydžio trajektorija, jis patenka į planetą, panašią į Žemę. Tik Brentas nežino, kad jis nėra kitoje planetoje: iš tiesų tai Žemė ateityje, Žemė, kurią valdo beždžionės, norinčios išžudyti visus ten likusius žmones. Dabar Brentas turi rasti būdą, kaip išsigelbėti, tačiau tai nebus taip lengva.

IMDB

Įgarsinta: LT (Mėgėjiškas, vienbalsis -: Dovydus)

Kokybė: BRRip
Video: AVC at 2 980 Kbps Aspect : 1160 x 492 (2.358) at 23.976 fps
Audio: AC-3 at 224 Kbps Infos : 2 channels, 48.0 KHz


Filmo pristatymas:

Youtube

torentai
torentai
torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Dar nėra komentarų