Torentas "Brangusis Džonai / Dear John (2010) [DVDRip] Romantinis, Drama" :: PiratuSala.lt

Brangusis Džonai Originalus pavadinimas: Dear John Žanras: Romantinis, Drama Metai: 2010 Režisierius: Lasse Hallstrom Vaidina: Channing Tatum, Amanda Seyfried, Richard Jenkins, Henry Thomas, D.J. Cotrona... Apie filmą: Jie susitiko visiškai atsitiktinai – jis išgelbėjo jos rankinę, nuo tilto nuslydusią į jūros bangas… Armijoje tarnaujantis Džonas sugrįžo namo trumpos atostogoms, bet pažintis...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Brangusis Džonai / Dear John (2010) [DVDRip] Romantinis, Drama

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
torentai

Brangusis Džonai


Originalus pavadinimas: Dear John
Žanras: Romantinis, Drama
Metai: 2010

Režisierius: Lasse Hallstrom
Vaidina: Channing Tatum, Amanda Seyfried, Richard Jenkins, Henry Thomas, D.J. Cotrona...

Apie filmą: Jie susitiko visiškai atsitiktinai – jis išgelbėjo jos rankinę, nuo tilto nuslydusią į jūros bangas… Armijoje tarnaujantis Džonas sugrįžo namo trumpos atostogoms, bet pažintis su jauna, žavia koledžo studente amžiams pakeis jo likimą. Nelauktai įsimylėjęs, jis sulaukia tokio pat atsako iš jos. Po žaibu prabėgusių romantiškiausių jų gyvenime dviejų savaičių jaunuoliai priversti išsiskirti ištisiems metams. Visus dvylika mėnesių jie bendrauja laiškais, o kiekviena praėjusi diena priartina jų džiaugsmingą susitikimą.
Deja, susitikimas trunka neilgai… Įskiepytas pareigos jausmas Džonui neleidžia ramiai mėgautis mylimos merginos draugija, kuomet pasaulį sukrečia rugsėjo 11-osios išpuoliai. Seržantas vėl užsirašo į armiją. Ar jaunuolių meilė ištvers šį išsiskyrimą? Ar pirmoji meilė gali būti laiminga?

IMDB

Įgarsinta: LT (Profesionalus vienbalsis)
Originali kalba: EN

Kokybė: DVDRip
Video: XviD, 720x304 (2.35), 23.976 fps, 1 983 Kbps (0.378 bit/pixel)
Audio: 3, 48.0 KHz, 6 ch, 448 Kbps, CBR


Filmo pristatymas:

Youtube

torentai
torentai
torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Dar nėra komentarų