Torentas "Dredas / Dredd (2012) [BRRip] Veiksmo, Trileris" :: PiratuSala.lt

Dredas Originalus pavadinimas: Dredd Žanras: Veiksmo, Trileris Metai: 2012 Režisierius: Pete Travis Vaidina: Karl Urban, Olivia Thirlby, Jason Cope, Langley Kirkwood, Kevon Kane Apie filmą: Ateityje Amerika virto dykviete, dar žinoma kaip Prakeiktoji Žemė, o jos rytinėje pakrantėje plyti gaujų valdomas, žiaurus ir neaprėpiamas Mega-Miestas Vienas metropolis, kuriame kasdien užfiksuojama 17 +...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Dredas / Dredd (2012) [BRRip] Veiksmo, Trileris

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
torentai

Dredas


Originalus pavadinimas: Dredd
Žanras: Veiksmo, Trileris
Metai: 2012

Režisierius: Pete Travis
Vaidina: Karl Urban, Olivia Thirlby, Jason Cope, Langley Kirkwood, Kevon Kane

Apie filmą: Ateityje Amerika virto dykviete, dar žinoma kaip Prakeiktoji Žemė, o jos rytinėje pakrantėje plyti gaujų valdomas, žiaurus ir neaprėpiamas Mega-Miestas Vienas metropolis, kuriame kasdien užfiksuojama 17 000 nusikaltimų. Miesto tvarką palaiko policininkai, turintys teisėjo ir budelio privilegiją.

Populiaraus britų komikso herojus Teisėjas Dredas yra vienas iš tokių pareigūnų. Jam ir partnerei, kuriai nepavyko tapti teisėja, patikėta užkirsti kelią sparčiai plintančiam naujam narkotikui.

Kol Dredas atlieka budelio prievolę, narkotikų magnatė, žinoma kaip Ma-Ma, pasiunčia žudikus atnešti, jos planus grianančio Teisėjo Dredo galvą.

IMDB

Įgarsinta: LT (Mėgėjiškas, daugiabalsis)
Originali kalba: EN

Kokybė: BRRip
Video: 720x304 (2.37:1), 23.976 fps, XviD build 50 ~1722 kbps avg, 0.33 bit/pixel
Audio: 48 kHz, AC3 Dolby Digital, 3/2 (L,C,R,l,r) + LFE ch, ~448 kbps


Filmo pristatymas:

Youtube

torentai
torentai
torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis(nežinomas)
KomentarasParašė 2013-01-10 23:48Naudinga: 0

Sveiki visi, filmas tokio pat tipo kaip Horizontas jai kas atsimenat. Atrodo kad jau tuoi prasides veiksmas o cia pist ir filmas baigesi, :-D nepatarciau niekam, :-D
 
mukas155 9
KomentarasParašė 2013-01-11 13:43
Piratų piratas


Naudinga: +1

Kiekvievo skonis skirtingas o man visai patiko :-)
 
(nežinomas)
KomentarasParašė 2013-01-28 08:54Naudinga: 0

filmas seipsau sakyciau... daug kas gerai bet tie saudimai ir ginklai kai kurie tai nelogiskai atrode. 6/10... kaip mukas ir sake kiekvieno skonis skirtingas :smile:
 
siuntikas
KomentarasParašė 2016-11-27 18:52Naudinga: 0

Paskleiskit kas nors cmon