Torentas "Dvigubas nulis / Double zéro (2004) [DVDRip] Komedija, Nuotykiai" :: PiratuSala.lt

Dvigubas nulis Originalus pavadinimas: Double zéro Žanras: Komedija, Nuotykiai Metai: 2004 Režisierius: Gérard Pirs Vaidina: Eric Judor, Ramzy Bedia, Edouard Baer, Georgianna Robertson, Franois Chattot … Apie filmą: Rusai už beprotiškus pinigus užsakė pas prancūzus pagaminti naujausią supergalingą raketą. Prancūzams nespėjus pabaigti šio šedevro, jis pavagiamas. Kas šįkart išgelbės pasaulį? ...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Dvigubas nulis / Double zéro (2004) [DVDRip] Komedija, Nuotykiai

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
torentai

Dvigubas nulis


Originalus pavadinimas: Double zéro
Žanras: Komedija, Nuotykiai
Metai: 2004

Režisierius: Gérard Pirs
Vaidina: Eric Judor, Ramzy Bedia, Edouard Baer, Georgianna Robertson, Franois Chattot …

Apie filmą: Rusai už beprotiškus pinigus užsakė pas prancūzus pagaminti naujausią supergalingą raketą. Prancūzams nespėjus pabaigti šio šedevro, jis pavagiamas.

Kas šįkart išgelbės pasaulį? Vienoje iš pamirštų karinių treniruočių stovyklų – „talentų“ nestinga. Tačiau visus neabejotinai pralenkia Benas ir Bilas – visiški kvailiai, absoliutūs idiotai. Jų misija – surasti ir grąžinti raketą.


IMDB

Įgarsinta: LT (Prof., vienbalsis)

Kokybė: DVDRip
Video: DivX 5 544x240 25fps [Stream 00]
Audio: Dolby AC3 48000Hz stereo 192kbps [Stream 01]


Filmo pristatymas:

Youtube

torentai
torentai
torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Dar nėra komentarų