Torentas "Erotiniai žaidimai / Cruel Intentions (1999) [BDRip] Drama, Romantinis" :: PiratuSala.lt

Erotiniai žaidimai Originalus pavadinimas: Cruel Intentions Žanras: Drama, Romantinis Metai: 1999 Režisierius: Roger Kumble Vaidina: Sarah Michelle Gellar, Ryan Phillippe, Reese Witherspoon, Selma Blair ... Apie filmą: Klastinga ir turtinga apgavikė Ketrin, beveik negalinti gyventi be narkotikų, sudaro savotišką sutartį su netikru savo broliu Sebastjanu, kuris garsėja kaip nepataisomas esmė ...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Erotiniai žaidimai / Cruel Intentions (1999) [BDRip] Drama, Romantinis

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
torentai

Erotiniai žaidimai


Originalus pavadinimas: Cruel Intentions
Žanras: Drama, Romantinis
Metai: 1999

Režisierius: Roger Kumble
Vaidina: Sarah Michelle Gellar, Ryan Phillippe, Reese Witherspoon, Selma Blair ...

Apie filmą: Klastinga ir turtinga apgavikė Ketrin, beveik negalinti gyventi be narkotikų, sudaro savotišką sutartį su netikru savo broliu Sebastjanu, kuris garsėja kaip nepataisomas mergišius.
Sutarties esmė - Sebastjanas privalo suvilioti mokyklos direktoriaus gražuolę dukterį Anetą, kuri populiariame jaunimo žurnale viešai prisipažino, kad nepraras nekaltybės iki pat pirmosios vedybų nakties. Laimėjusi lažybas, Ketrin gautų prabangų brolio automobilį, o priešingu atveju permiegotų su Sebastjanu. Tai buvo jo svajonė, todėl jaunuolis imasi darbo. Jam pavyksta, bet ... Sebastjanas bepriotiškai įsimyli Anetą.

IMDB

Įgarsinta: LT (Prof., vienbalsis(Rytis Zemkauskas)-[LNK]
Originali kalba: EN

Kokybė: BDRip
Video: MPEG4 Video (H264) 720x384 23.98fps 2 221 Kbps [Undetermined (Video 1)]
Audio: AAC 48000Hz 6ch [Lithuanian (Audio 1)]
Audio: AAC 48000Hz stereo [English (Audio 2)]
Audio: AAC 48000Hz stereo [Russian (Audio 3)]
Subtitle: UTF-8 [English (Subtitle 1)]
Subtitle: UTF-8 [Russian (Subtitle 2)]

Filmo pristatymas:

Youtube

torentai
torentai
torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Dar nėra komentarų