Torentas "Geležinkelio darbuotojas / The Railway Man (2013) [BDRip] Biografinis, Drama" :: PiratuSala.lt

Geležinkelio darbuotojas Originalus pavadinimas: The Railway Man Žanras: Biografinis, Drama Metai: 2013 Režisierius: Jonathan Teplitzky Vaidina: Jeremy Irvine, Colin Firth, Stellan Skarsgard, Michael MacKenzie, Nicole Kidman Apie filmą: Šis tikrais įvykiais paremtas filmas pasakoją žmogaus, kuris patyrė karo siaubus istoriją. Erikas Lomax'as buvo vienas iš nelaimingųjų, kuris antrojo karo į ...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...

Geležinkelio darbuotojas / The Railway Man (2013) [BDRip] Biografinis, Drama

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
torentai

Geležinkelio darbuotojas

Originalus pavadinimas: The Railway Man
Žanras: Biografinis, Drama
Metai: 2013

Režisierius: Jonathan Teplitzky
Vaidina: Jeremy Irvine, Colin Firth, Stellan Skarsgard, Michael MacKenzie, Nicole Kidman

Apie filmą: Šis tikrais įvykiais paremtas filmas pasakoją žmogaus, kuris patyrė karo siaubus istoriją. Erikas Lomax'as buvo vienas iš nelaimingųjų, kuris antrojo pasaulinio karo metais pakliuvo į priešų nelaisvę.Nors ten teko dirbti nežmoniškomis sąlygomis, taip pat buvo kankinamas ir žeminamas, bet jis sugebėjo išlikti gyvas. Tiesa ši karo patirtis jį traumavo amžiams. Vieną dieną jo artimas draugas rado informacijos, kad jo kankintojas yra laisvėje ir gyvas- Erikas nusprendžia veikti ir teisingumą atlikti savo rankomis.

IMDB

Įgarsinta: LT (Mėgėjiškas, vienbalsis)
Originali kalba: EN
Subtitrai: English

Kokybė: BDRip
Video: AVC, 720x300 (2.40:1), 23.976 fps
Audio: AAC LC, 48.0 KHz, 2 ch (Lithuanian)
Audio: AAC LC, 48.0 KHz, 2 ch (English)

Filmo pristatymas:

Youtube

torentai
torentai
torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Dar nėra komentarų