Torentas "Hardcore Henris / Hardcore Henry (2015) [BDRip] Veiksmo, Nuotykių, Mokslinis" :: PiratuSala.lt

Hardcore Henris Originalus pavadinimas: Hardcore Henry Žanras: Veiksmo, Nuotykių, Mokslinis Metai: 2015 Režisierius: Ilya Naishuller Vaidina: Sharlto Copley, Danila Kozlovsky, Haley Bennett, Tim Roth ... Apie filmą: Ko gero, žymiausias kazachas Holivude – Timuras Bekmambetovas („Ieškomas“, „Abraomas Linkolnas. Vampyrų medžiotojas“, „Nakties sargyba“) – pristato naują savo prodiusuotą juostą....

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...

Hardcore Henris / Hardcore Henry (2015) [BDRip] Veiksmo, Nuotykių, Mokslinis

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
torentai

Hardcore Henris

Originalus pavadinimas: Hardcore Henry
Žanras: Veiksmo, Nuotykių, Mokslinis
Metai: 2015

Režisierius: Ilya Naishuller
Vaidina: Sharlto Copley, Danila Kozlovsky, Haley Bennett, Tim Roth ...

Apie filmą: Ko gero, žymiausias kazachas Holivude – Timuras Bekmambetovas („Ieškomas“, „Abraomas Linkolnas. Vampyrų medžiotojas“, „Nakties sargyba“) – pristato naują savo prodiusuotą juostą. „HARDCORE Henris“ yra turbūt pirmasis filmas istorijoje, nufilmuotas iš pagrindinio veikėjo perspektyvos.
Kitaip tariant, žiūrovai visus filmo įvykius stebi pagrindinio herojaus Henrio akimis. O įvykių šiame veiksmo trileryje tikrai netrūksta.

Pirmoji mintis, pramerkus akis – „Aš nieko neprisimenu“. Matau prieš save moterį, kuri sakosi esanti mano žmona Estelė ir teigia išplėšusi mane iš mirties nagų. Ko gero, ji teisi, nes netrukus paaiškėja, kad bent pusė mano kūno dalių pakeista mechaniniais protezais. Jaučiuosi lyg robotas. Tačiau man bandant prisipratinti šią mintį, į palatą, kurioje guliu, įsiveržia nepažįstami vyrai, bando mane nušauti ir pagrobia Estelę.

Kadangi ji vienintelė gali man papasakoti, kas aš esu, pasiryžtu ją surasti. Ištrūkęs į miestą, netrukus išsiaiškinu, kad esu Maskvoje. Ar esu čia buvęs anksčiau? Nepamenu. Aišku tik tai, kad daugybė žmonių nori mane nudėti. Už ką? Neįsivaizduoju. Bet nežadu lengvai pasiduoti.

2016-04-15 Filmo “Hardcore Henris” režisierius atskleidė, kad 31 iš 45 juostoje nusifilmavusių moterų yra prostitutės.

IMDB

Įgarsinta: LT (Prof., vienbalsis - Viktoras Linartas, "SDI") + Anglų (Originalas)

Kokybė: BDRip
Video: AVC 964 x 520 (1.854) at 23.976 fps
Audio: 1: AAC ~240kbps 6 kanalai, 48,0 KHz Lt
Audio: 2: AAC ~224kbps 6 kanalai, 48,0 KHz En

Filmo pristatymas:

Youtube

torentai
torentai
torentai

Panašūs torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode