Torentas "Iksmenai: Pirma klasė / X-Men: First Class (2011) [BDRip] Veiksmo, Nuotykių, Fantastinis" :: PiratuSala.lt

Iksmenai: Pirma klasė Originalus pavadinimas: X-Men: First Class Žanras: Veiksmo, Nuotykių, Fantastinis Metai: 2011 Režisierius: Matthew Vaughn Vaidina: Jennifer Lawrence, January Jones, James McAvoy, Rose Byrne, Nicholas Hoult, Michael Fassbender, Kevin Bacon, Zoe Kravitz, Jason Flemyng, Lucas Till, Oliver Platt, Morgan Lily, Edi Gathegi, Ray Wise, Bill Milner ... Apie filmą: „Iksmenai: – 1...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Iksmenai: Pirma klasė / X-Men: First Class (2011) [BDRip] Veiksmo, Nuotykių, Fantastinis

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA
torentai

Iksmenai: Pirma klasė


Originalus pavadinimas: X-Men: First Class
Žanras: Veiksmo, Nuotykių, Fantastinis
Metai: 2011

Režisierius: Matthew Vaughn
Vaidina: Jennifer Lawrence, January Jones, James McAvoy, Rose Byrne, Nicholas Hoult, Michael Fassbender, Kevin Bacon, Zoe Kravitz, Jason Flemyng, Lucas Till, Oliver Platt, Morgan Lily, Edi Gathegi, Ray Wise, Bill Milner ...

Apie filmą: „Iksmenai: pirma klasė“ – tai penktoji „Iksmenų“ serijos juosta, tapsianti pirmąja iš ateityje planuojamos nufilmuoti trilogijos apie Iksmenų priešistorę.

Prieš tampant Profesoriumi Chavieru ir Magneto, Charles ir Erikas buvo paprasti jaunuoliai, turintys įprastus vardus ir gyvenantys ramų gyvenimą. Suvokę, kad yra apdovanoti nepaprastomis galiomis, jaunuoliai išbando savo jėgas ir pastebi, kad tokių, kaip jie yra, ir daugiau. Draugų nusivylimui, likusieji, vadinamieji Mutantai, nepritampa visuomenėje ir dažnai esti atstumtaisiais.

1963-aisiais, Charles ir Erikas nusprendžia įkurti mokyklą, kurioje mokytųsi nepaprastų galių turintys jaunuoliai. Deja, su mokyklos įkūrimu tarp vyrų įsiplieskia nesantaika ir geriausiais draugais buvę jaunuoliai tampa mirtinais priešais.

„Iksmenai: pirma klasė“ papasakos apie Charles ir Eriko pažintį ir ilgametę draugystę, jaunuolius-mutantus, būsimus Iksmenus, besimokančius profesoriaus Chaviero mokykloje bei atskleis paslaptį, kas įvyko tarp praeityje buvusių geriausių draugų, dabar esančių didžiausiais priešais.

IMDB

Įgarsinta: LT (Prof., vienbalsis)
Originali kalba: EN

Kokybė: BDRip
Video: MPEG-4 Visual, 1 502 Kbps, 720x304 (2.368), 23.976 fps, 0.301 bit/pixel
Audio LT: AC-3, 48.0 KHz, 6 ch, 384 Kbps, CBR
Audio EN: AC-3, 48.0 KHz, 2 ch, 192 Kbps, CBR


Filmo pristatymas:

Youtube

torentai
torentai
torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Dar nėra komentarų