Torentas "Ip Manas: Paskutinė kova / Yip Man: Jung gik yat jin / Ip Man: The Final Fight (2013) [BDRip] Veiksmo, Trileris" :: PiratuSala.lt

Ip Manas: Paskutinė kova Originalus pavadinimas: Yip Man: Jung gik yat jin / Ip Man: The Final Fight Žanras: Veiksmo, Trileris Metai: 2013 Režisierius: Herman Yau Vaidina: Anthony Wong Chau-Sang, Gillian Chung, Jordan Chan, Eric Tsang, Marvel Chow, Zhou Chuchu, Timmy Hung, Luxia Jiang Apie filmą: Tai kovinis veiksmo filmas apie legendinį kung-fu meistrą Ip Maną. Filmo veiksmas vyksta pokario...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...

Ip Manas: Paskutinė kova / Yip Man: Jung gik yat jin / Ip Man: The Final Fight (2013) [BDRip] Veiksmo, Trileris

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
torentai

Ip Manas: Paskutinė kova

Originalus pavadinimas: Yip Man: Jung gik yat jin / Ip Man: The Final Fight
Žanras: Veiksmo, Trileris
Metai: 2013

Režisierius: Herman Yau
Vaidina: Anthony Wong Chau-Sang, Gillian Chung, Jordan Chan, Eric Tsang, Marvel Chow, Zhou Chuchu, Timmy Hung, Luxia Jiang

Apie filmą: Tai kovinis veiksmo filmas apie legendinį kung-fu meistrą Ip Maną.
Filmo veiksmas vyksta pokario Kinijoje. Atvykęs į Honkongą legendinis Vin Čun kovos meno meistras Ip Manas susilaukia pasekėjų. Meistras ant pastato stogo imasi mokyti kovos meno savo naujus mokinius. Laikui bėgant jis susilaukia vis daugiau naujų mokinių, kurie nori pas jį mokytis. Vėliau įkuriama oficiali jo kovos menų mokyklą. Paaiškėja, kad Ip Manas turi rimtų sveikatos problemų. Kad apgintų savo garbę, jam tenka paskutinį kartą susikauti su triados nusikaltėlių gauja.

IMDB

Įgarsinta: [LT- Mėgėjiškas vienbalsis / Pag0nisss] + [EN- Originalas]
Subtitrai: Anglų
LTgarso takelis: TRL

Kokybė: BDRip
Video: AVC, 1190x510 (2.35:1), 24.000 fps, 2 342 Kbps (0.161 bit/pixel)
Audio: AC-3, 48.0 KHz, 6 ch, 384 Kbps
Audio: AC-3, 48.0 KHz, 6 ch, 384 Kbps

Filmo pristatymas:

Youtube

torentai
torentai
torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis