Torentas "Juodosios raganos metai / Season of the Witch (2011) [BDRip] Veiksmo (Kovinis), Nuotykių" :: PiratuSala.lt

Juodosios raganos metai Originalus pavadinimas: Season of the Witch Žanras: Veiksmo (Kovinis),Nuotykių Metai: 2011 Režisierius: Dominic Sena Vaidina: Nicolas Cage, Ron Perlman, Stephen Campbell Moore, Stephen Graham, Ulrich Thomsen Apie filmą: Kryžiaus žygių riteris Benamas grįžta į maro nuniokotą gimtinę. Mirštantis vyskupas paveda jam užduotį – pristatyti ritualiniam teismui jauną merginą,...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Juodosios raganos metai / Season of the Witch (2011) [BDRip] Veiksmo (Kovinis), Nuotykių

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
torentai

Juodosios raganos metai


Originalus pavadinimas: Season of the Witch
Žanras: Veiksmo (Kovinis),Nuotykių
Metai: 2011

Režisierius: Dominic Sena
Vaidina: Nicolas Cage, Ron Perlman, Stephen Campbell Moore, Stephen Graham, Ulrich Thomsen

Apie filmą: Kryžiaus žygių riteris Benamas grįžta į maro nuniokotą gimtinę. Mirštantis vyskupas paveda jam užduotį – pristatyti ritualiniam teismui jauną merginą, kuri, kaip manoma, yra ragana sukėlusi marą. Kryžininkas sutinka, tačiau su sąlyga, kad gražuolė susilauks sąžiningo teismo prieš sudeginant ją ant laužo. Benamas jaučia simpatiją merginai, tačiau jo širdį drasko abejonės, kad tai gali būti raganos pinklės.
Riteris ir jo bendražygiai išsiruošia į kelionę net nenumanydami, kad tamsiosios jėgos stos jiems skersai kelio.
Atvykus į vienuolyną, kur raganai turėjo būti įvykdyta ritualinė egzekucija, riteris ir jo bendražygiai randa mistiškai pražuvusius vienuolius. Pragaro vartai atsivėrė. Riteris, negailestingai žudęs kitatikius kryžiaus žygiuose, dabar turės stoti akis į akį su ištikimiausiu velnio tarnu – ragana. Ne kiekvieną sielą galima išgelbėti.

IMDB

Įgarsinta: LT (Prof., vienbalsis) + Anglų (Originali)

Kokybė: BDRip
Video: MPEG4, XviD, 720x400 (16/9), 23.976 fps, 1 748 Kbps (0.253 bit/pixel)
Audio: AC-3, 48.0 KHz, 6 ch, 448 Kbps, CBR


Filmo pristatymas:

Youtube

torentai
torentai
torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Dar nėra komentarų