Torentas "Karibu piratai: numirelio skrynia / Pirates of the Caribbean: dead man's chest (2006) [DVDRip] Komedija, Nuotykiai, Fantastinis, Veiksmas" :: PiratuSala.lt

Karibu piratai: numirelio skrynia Originalus pavadinimas: Pirates of the Caribbean: dead man's chest Žanras: Komedija, Nuotykiai, Fantastinis, Veiksmas Metai: 2006 Režisierius: Gore Verbinski Vaidina: Johnny Depp, Orlando Bloom, Keira Knightley, Jack Davenport, Bill Nighy … Apie filmą: Kapitonas Džekas vėl patenka į intrigų spąstus: savo paties krauju jis yra priverstas pasirašyti sutartį po...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...

Karibu piratai: numirelio skrynia / Pirates of the Caribbean: dead man's chest (2006) [DVDRip] Komedija, Nuotykiai, Fantastinis, Veiksmas

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
torentai

Karibu piratai: numirelio skrynia

Originalus pavadinimas: Pirates of the Caribbean: dead man's chest
Žanras: Komedija, Nuotykiai, Fantastinis, Veiksmas
Metai: 2006

Režisierius: Gore Verbinski
Vaidina: Johnny Depp, Orlando Bloom, Keira Knightley, Jack Davenport, Bill Nighy …

Apie filmą: Kapitonas Džekas vėl patenka į intrigų spąstus: savo paties krauju jis yra priverstas pasirašyti sutartį vaiduoklių laivo kapitonu Deiviu Džonsu. Jeigu Džekui nepavyks išsisukti, po mirties jo laukia amžina vergovė.

Tarsi to dar būtų negana, kapitono problemos grasina suardyti Vilo Turnerio ir Elizabetos Svon vedybas, mat žavi porelė greitai įsipainioja į nesibaigiančių Džeko nelaimių virtinę...

IMDB

Įgarsinta: LT (Prof., vienbalsis)

Kokybė: DVDRip
Video: XviD MPEG-4 @ 1686 kbps
Audio: AC3 Dolby Digital 5.1 at 384 kbps @ Lithuanian

Filmo pristatymas:

Youtube

torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda