Torentas "Keršto valanda / Walking Tall (2004) [BDRip] Veiksmo, Kriminalinis" :: PiratuSala.lt

Keršto valanda Originalus pavadinimas: Walking Tall Žanras: Veiksmo, Kriminalinis Metai: 2004 Režisierius: Kevin Bray Vaidina: Michael Bowen, Johnny Knoxville, Dwayne Johnson, Neal McDonough ... Apie filmą: Po tarnybos karinėse pajėgose Krisas Vonas sugrįžta namo, tikėdamasis pradėti naują gyvenimą. Tačiau gimtinėje jo laukia nemalonūs netikėtumai. Senas jo priešas Džėjus Hemiltonas jau metų...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Keršto valanda / Walking Tall (2004) [BDRip] Veiksmo, Kriminalinis

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA
torentai

Keršto valanda


Originalus pavadinimas: Walking Tall
Žanras: Veiksmo, Kriminalinis
Metai: 2004

Režisierius: Kevin Bray
Vaidina: Michael Bowen, Johnny Knoxville, Dwayne Johnson, Neal McDonough ...

Apie filmą: Po tarnybos karinėse pajėgose Krisas Vonas sugrįžta namo, tikėdamasis pradėti naują gyvenimą. Tačiau gimtinėje jo laukia nemalonūs netikėtumai.

Senas jo priešas Džėjus Hemiltonas miestelyje jau keletą metų įvedęs savo geležinę tvarką. Jis uždarė medžio perdirbimo gamyklą – vienintelę vietą, kur buvo galima gauti darbo, - o ko ne visus gyventojus įsuko į savo nusikalstamą verslą.

Dabar apylinkėje klesti prievarta, narkomanija ir kriminaliniai nusikaltimai. Tačiau Krisas neketina nuleisti rankų. Jis tampa šerifu ir prisiekia išgelbėti miestelį iš niekšo Hemiltono vergovės.

IMDB

Įgarsinta: LT (Prof., vienbalsis)

Kokybė: BDRip
Video: 688x400 (1.720), 25.000 fps, MPEG-4, XviD ~1186 kbps avg, 0.155 bit/pixel
Audio: MP3, 44.1 kHz, 2 ch, 112 kbps, CRB


Filmo pristatymas:

Youtube

torentai
torentai
torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Dar nėra komentarų