Torentas "Kristaus kančia / The Passion of the Christ (2004) [BDRip] Istorinis, Drama" :: PiratuSala.lt

Kristaus kančia Originalus pavadinimas: The Passion of the Christ Žanras: Istorinis, Drama Metai: 2004 Režisierius: Mel Gibson Vaidina: Jim Caviezel, Maia Morgenstern, Christo Jivkov, Francesco De Vito ... Apie filmą: Kas nužudė Jėzų Kristų? Po paskutinės vakarienės su savo mokiniais Jėzus Kristus pasilieka pasimelsti alyvų sode. Išganytojo ramybę ir susikaupimą sudrumsčia šėtonas žmogiškame...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Kristaus kančia / The Passion of the Christ (2004) [BDRip] Istorinis, Drama

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA
torentai

Kristaus kančia


Originalus pavadinimas: The Passion of the Christ
Žanras: Istorinis, Drama
Metai: 2004

Režisierius: Mel Gibson
Vaidina: Jim Caviezel, Maia Morgenstern, Christo Jivkov, Francesco De Vito ...

Apie filmą: Kas nužudė Jėzų Kristų? Po paskutinės vakarienės su savo mokiniais Jėzus Kristus pasilieka pasimelsti alyvų sode. Išganytojo ramybę ir susikaupimą sudrumsčia šėtonas žmogiškame pavidale. Į sodą įsiveržę išdaviko Judo atsiųsti kareiviai suima Jėzų.
Nieko nelaukdami fariziejai jį apkaltina erezija, Dievo niekinimu ir kitomis religijos nuodėmėmis, o aukštas žydų kunigas Kaipas pasmerkia mirčiai. Jėzus bus žiauriai nuplaktas, neš savo kryžių į Golgotos kalną ir bus negailestingai nukryžiuotas.

IMDB

Įgarsinta: LT (Mėgėjiškas, vienbalsis)

Kokybė: BDRip
Trukmė: 1:54:30
Video: 720x304; 25.000 fps; XviD; 1787 kb/s
Audio: Lithuanian (Dolby AC3, 6 ch, 448kbps)
Subtitrai: EN


Filmo pristatymas:

Youtube

torentai
torentai
torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Dar nėra komentarų