Torentas "Krokodilas Dandis 2 / Crocodile Dundee II (1988) [BDRip] Veiksmo, Nuotykių, Komedija" :: PiratuSala.lt

Krokodilas Dandis 2 Originalus pavadinimas: Crocodile Dundee II Žanras: Veiksmo, Nuotykių, Komedija Metai: 1988 Režisierius: John Cornell Vaidina: Paul Hogan, Linda Kozlowski, John Meillon, Ernie Dingo ... Apie filmą: Antrasis filmas apie šaunaus medžiotojo iš Australijos brūzgynų Maiklo Dandžio, praminto Krokodilu, nuotykius. Šį kartą Maiklas ir jo žavioji draugė žurnalistė Sju Čarlton ant ...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Krokodilas Dandis 2 / Crocodile Dundee II (1988) [BDRip] Veiksmo, Nuotykių, Komedija

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA
torentai

Krokodilas Dandis 2


Originalus pavadinimas: Crocodile Dundee II
Žanras: Veiksmo, Nuotykių, Komedija
Metai: 1988

Režisierius: John Cornell
Vaidina: Paul Hogan, Linda Kozlowski, John Meillon, Ernie Dingo ...

Apie filmą: Antrasis filmas apie šaunaus medžiotojo iš Australijos brūzgynų Maiklo Dandžio, praminto Krokodilu, nuotykius.
Šį kartą Maiklas ir jo žavioji draugė žurnalistė Sju Čarlton atsistoja ant kelio pavojingam Kolumbijos narkotikų prekeiviui.
Jis siunčia savo galvažudžius į Australiją, kur jie turi susidoroti su Dandžiu.

IMDBYoutube

torentai
torentai
torentai

Panašūs torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Dar nėra komentarų