Torentas "Lopšinė / Lullaby (2014) [WEBDLRip] Drama, Veiksmo" :: PiratuSala.lt

Lopšinė Originalus pavadinimas: Lullaby Žanras: Drama, Veiksmo Metai: 2014 Režisierius: Andrew Levitas Vaidina: Garrett Hedlund, Richard Jenkins, Anne Archer, Jessica Brown Findlay, Amy Adams, Jessica Barden, Terrence Howard, Jennifer Hudson, Zac Ballard, Frances Shaw, Daniel Sunjata, Danielle Kotch, Miles Kath, Maddie Corman, Anne Vyalitsyna.. Apie filmą: Filmas pasakoja apie jauną vyrą, ir...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Lopšinė / Lullaby (2014) [WEBDLRip] Drama, Veiksmo

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA
torentai

Lopšinė


Originalus pavadinimas: Lullaby
Žanras: Drama, Veiksmo
Metai: 2014

Režisierius: Andrew Levitas
Vaidina: Garrett Hedlund, Richard Jenkins, Anne Archer, Jessica Brown Findlay, Amy Adams, Jessica Barden, Terrence Howard, Jennifer Hudson, Zac Ballard, Frances Shaw, Daniel Sunjata, Danielle Kotch, Miles Kath, Maddie Corman, Anne Vyalitsyna..

Apie filmą: Filmas pasakoja apie jauną vyrą, kuris gyvena Los Andžele ir jau daug metų nebendrauja su savo turtinga šeima, kuri įsikūrusi Niujorke. Ir staiga, vieną dieną jis gauna laišką, kuriame rašoma, kad jo mirtinai sergantis tėvas nori būti atjungtas nuo gyvybę palaikančių aparatų, ir kad jam gyventi liko 36 valandos. Kai vyras sutinka aplankyti mirties patale gulintį tėvą, jis pats to nenorėdamas sukelią sunkiai išsprendžiamą šeimyninį konfliktą.

IMDB

Įgarsinta: LT (Mėgėjiškas, vienbalsis)
Originali kalba: EN

Kokybė: WEBDLRip
Video: MPEG4, XviD, 720x400 (16:9), 23.976 fps, 1 200 Kbps, 0.174 bit/pixel
Audio: AC-3, 48.0 KHz, 6 ch, 384 Kbps, CBR
Audio: MP3, 48.0 KHz, 2 ch, 192 Kbps, CBR


Filmo pristatymas:

Youtube

torentai
torentai
torentai

Panašūs torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
DalintisPypsius 9
KomentarasParašė 2014-12-11 18:29
Piratų piratas


Naudinga: 0

Padesiu padalint... :w00t: