Torentas "Mergina, kuri užkliudė širšių lizdą / The Girl Who Kicked The Hornets Nest (2009) [BDRip] Kriminalinis, Drama, Trileris" :: PiratuSala.lt

Mergina, kuri užkliudė širšių lizdą Originalus pavadinimas: The Girl Who Kicked The Hornets Nest Žanras: Kriminalinis, Drama, Trileris Metai: 2009 Režisierius: Daniel Alfredson Vaidina: Michael Nyqvist, Noomi Rapace, Lena Endre, Annika Hallin ... Apie filmą: Ryškiausiu pastarojo metu kino personažu tapusi mergina su drakono tatuiruote – Lisabeta Salander jau paskutinį kartą grįžta į kino kad...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Mergina, kuri užkliudė širšių lizdą / The Girl Who Kicked The Hornets Nest (2009) [BDRip] Kriminalinis, Drama, Trileris

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA
torentai

Mergina, kuri užkliudė širšių lizdą


Originalus pavadinimas: The Girl Who Kicked The Hornets Nest
Žanras: Kriminalinis, Drama, Trileris
Metai: 2009

Režisierius: Daniel Alfredson
Vaidina: Michael Nyqvist, Noomi Rapace, Lena Endre, Annika Hallin ...

Apie filmą: Ryškiausiu pastarojo metu kino personažu tapusi mergina su drakono tatuiruote – Lisabeta Salander jau paskutinį kartą grįžta į kino teatrus, kad dar sykį ir jau užtikrintai pergalingai sudrebintų korumpuotų Švedijos slaptųjų tarnybų koridorius ir atkeršytų visiems, kurie to nusipelnė.

Filmas sukurtas pagal pasauliniu literatūros fenomenu tapusį kultinio švedų rašytojo Stiego Larssono to paties pavadinimo bestselerį. Neįtikėtina sėkmė lydėjo ne tik visus tris S. Larssono kūrinius, bet ir jų ekranizacijas. Filmai susišlavė milijonus eurų, tapo visų laikų sėkmingiausiais Švedijos kino produktais ir netgi įkvėpė šios istorijos imtis Holivudą.

Užkariavusi milijonų detektyvinės trilogijos gerbėjų širdis visame pasaulyje paslaptingoji Lisabeta (akt. Naomi Rapace) bei uolus jos bendražygis žurnalistas Mikaelis Bliumkvistas (akt. Michaelis Nyqvistas) paskutiniojoje filmo dalyje sudės visus taškus ant „i“.

Peršauta savo tėvo ir palaidota netikro brolio, tik per plauką likusi gyva ir dėkinga ją išgelbėjusiam žurnalistui Mikaeliui Bliumkvistui, Lisbeta sveiksta ir ligoninėje laukia teismo už tris žmogžudystes, kurių nepadarė. Gretimoje palatoje kaukolės lūžius, padarytus Lisbetos kirvio, gydosi tėvas, buvęs sovietų šnipas.

Lisbeta, įpratusi spręsti savo problemas pati ir ne visada teisiniais metodais, šįkart priversta pasikliauti tik landžiu draugu žurnalistu, kuriam teks atskleisti poros dešimtmečių senumo Švedijos slaptųjų tarnybų suokalbį ir išsiaiškinti, kodėl Salander yra tokia, kokia yra, kad įrodytų jos nekaltumą ir padėtų išvengti kalėjimo kameros.

Pagrindinius juostos vaidmenis stulbinamai įtaigiai įkūniję švedų aktoriai Noomi Rapace ir Michaelis Nyqvistas po „Millenium“ kino trilogijos buvo tituluoti Švedijos numylėtiniais ir tapo geidžiamiausiais kino naujokais už Atlanto – abu pradėjo sėkmingas karjeras Holivude.

IMDB

Įgarsinta: LT (Prof., vienbalsis)

Kokybė: BDRip
Video: AVC, 1024x576 (16:9), 24.000 fps, 2 119 Kbps (0.113 bit/pixel)
Audio: AAC, 48 kHz, 3/2 (L,C,R,l,r) + LFE ch (Lithuanian)
Audio: AAC, 48 kHz, 3/2 (L,C,R,l,r) + LFE ch (Swedish)


Filmo pristatymas:

Youtube

torentai
torentai
torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis(nežinomas)
KomentarasParašė 2015-08-16 21:37Naudinga: +1

Padėsiu padalinti... 8-)
 
Sephiroth 5
KomentarasParašė 2015-08-16 23:58
Veteranas


Naudinga: 0

Ačiu tau! Esu tau dėkingas. :thumbsup: