Torentas "Mes dainuosim / We Will Sing (2015) [DVDRip] Drama" :: PiratuSala.lt

Mes dainuosim Originalus pavadinimas: We Will Sing Žanras: Drama Metai: 2015 Režisierius: Robert Mullan Vaidina: Tauras Cizas, Janina Gudzineviciute-Radaitiene, Dovile Karaliute, Liubomiras Lauciavicius ... Apie filmą: „Mes dainuosime“ – tai vaidybinis pilnametražis filmas, apie 1991 metų Sausio 13 – osios įvykius Lietuvoje. Filmas pasakoja kelių šeimų istoriją, sausio 12-osios vakarą iš ir ...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Mes dainuosim / We Will Sing (2015) [DVDRip] Drama Auksinis

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
torentai

Mes dainuosim


Originalus pavadinimas: We Will Sing
Žanras: Drama
Metai: 2015

Režisierius: Robert Mullan
Vaidina: Tauras Cizas, Janina Gudzineviciute-Radaitiene, Dovile Karaliute, Liubomiras Lauciavicius ...

Apie filmą:
„Mes dainuosime“ – tai vaidybinis pilnametražis filmas, apie 1991 metų Sausio 13 – osios įvykius Lietuvoje. Filmas pasakoja kelių šeimų istoriją, sausio 12-osios vakarą skubėjusių iš Ignalinos, Klaipėdos, Kauno ir Medininkų, kad galėtų prisidėti ir ginti savo šalies vardą Vilniuje, prie Televizijos bokšto ir Parlamento rūmų. Jie norėjo kartu dainuoti tautines giesmes, sutikti bendraminčius, palaikyti vieni kitus ir kovoti už savo teisėtai išrinktą valdžią ir Lietuvos Respublikos nepriklausomybę.
Filme bus atkurtas ankstus Sausio 13-osios rytas, kai Sovietų kariuomenė panaudojo jėgą prieš taikius ir nekaltus protestuotojus, buvo nužudyta trylika žmonių, daugybė sužeistųjų ir perpildytos ligoninių palatos. Filmo laidotuvių scenos primins graudžius įvykius Vilniaus katedros aikštėje ir paskutinėje laisvės gynėjų kelionėje į Antaklanio kapines.

„Mes dainuosime“ – tai filmas apie žmonių drąsą ir bebaimes pastangas kovojant už laisvą ir nepriklausomą šalį.

IMDB

Įgarsinta: LT (Orginalus)

Kokybė: DVDRip
Video: AVC, 720x448 (2.25:1), 25.000 fps, 2 142 Kbps (0.266 bit/pixel)
Audio: AAC LC, 48.0 KHz, 2 ch, 140 Kbps VBR (Lithuanian)

Filmo pristatymas:

Youtube

torentai
torentai
torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Dar nėra komentarų