Torentas "Moteriškos problemos / Women in Trouble (2009) [BDRip] Komedija" :: PiratuSala.lt

Moteriškos problemos Originalus pavadinimas: Women in Trouble Žanras: Komedija Metai: 2009 Režisierius: Sebastian Gutierrez Vaidina: Carla Gugino, Adrianne Palicki, Connie Britton, Marley Shelton, Cameron Richardson Apie filmą: Panašu, kad režisierius, prodiuseris ir scenaristas Sebastianas Gutierrezas nemažai žino apie kasdienį moterų gyvenimą – tokios ambicijos neslepiamos naujausioje jo ....

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Moteriškos problemos / Women in Trouble (2009) [BDRip] Komedija

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA
torentai

Moteriškos problemos


Originalus pavadinimas: Women in Trouble
Žanras: Komedija
Metai: 2009

Režisierius: Sebastian Gutierrez
Vaidina: Carla Gugino, Adrianne Palicki, Connie Britton, Marley Shelton, Cameron Richardson

Apie filmą: Panašu, kad režisierius, prodiuseris ir scenaristas Sebastianas Gutierrezas nemažai žino apie kasdienį moterų gyvenimą – tokios ambicijos neslepiamos naujausioje jo romantinėje komedijoje " Women in Trouble" .

Buvo pasirinktos skirtingų profesijų atstovės ir parodyta " eilinė" jų gyvenimo diena.
Projektas galėjo praslysti nepastebėtas, tačiau tarp daugybės aktorių įslydo Carla Gugino, Emmanuelle Chriqui, Elizabeth Berkley bei Joshas Brolinas.

IMDB

Įgarsinta: LT (Mėgėjiškas, vienbalsis)
Originali kalba: EN

Kokybė: BDRip
Video: 1280x720 (1.78:1), 23.976 fps, XviD MPEG-4 ~2821 kbps avg, 0.13 bit/pixel
Audio: 48 kHz, AC3 Dolby Digital, 3/2 (L,C,R,l,r) + LFE ch, ~448 kbps


Filmo pristatymas:

Youtube

torentai
torentai
torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Dar nėra komentarų