Torentas "Nuodėmių miestas 2 / Sin City: A Dame to Kill For (2014) [BRRip] Kriminalinis, Trileris" :: PiratuSala.lt

Nuodėmių miestas 2 Originalus pavadinimas: Sin City: A Dame to Kill For Žanras: Kriminalinis, Trileris Metai: 2014 Režisierius: Frank Miller, Robert Rodriguez Vaidina: Mickey Rourke, Jessica Alba, Josh Brolin, Joseph Gordon-Levitt, Rosario Dawson, Bruce Willis, Eva Green, Powers Boothe, Ray Liotta Apie filmą: 2005 metais viso pasaulio kino mėgėjai kone pakvaišo nuo itin neįprastos, ir Po iš ...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Nuodėmių miestas 2 / Sin City: A Dame to Kill For (2014) [BRRip] Kriminalinis, Trileris

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA
torentai

Nuodėmių miestas 2


Originalus pavadinimas: Sin City: A Dame to Kill For
Žanras: Kriminalinis, Trileris
Metai: 2014

Režisierius: Frank Miller, Robert Rodriguez
Vaidina: Mickey Rourke, Jessica Alba, Josh Brolin, Joseph Gordon-Levitt, Rosario Dawson, Bruce Willis, Eva Green, Powers Boothe, Ray Liotta

Apie filmą: 2005 metais viso pasaulio kino mėgėjai kone pakvaišo nuo itin neįprastos, efektingos ir stilingos Frank'o Miller'io komikso „Nuodėmių miestas" adaptacijos. Po milžiniškos juostos sėkmės filmo režisierius Robert'as Rodriguez'as iš karto pažadėjo tęsinį, tačiau antrosios filmo dalies laukti teko beveik dešimtį metų.
Juosta „Nuodėmių miestas 2" nufilmuotas tokia pat technologija. Kartu su to paties pavadinimo komikso kūrėju F. Miller'iu (kuris yra ir filmo scenaristas, ir režisierius), R. Rodriguez'as pasakoja keturias istorijas, susijusias su pirmąja juosta. Dvi filmo novelės jau yra išleistos komiksais, kitas dvi F. Miller'is sukūrė specialiai filmui.
Tamsaus, niūraus ir grėsmingo miesto fone pasakojamos istorijos yra ne mažiau niūrios ir grėsmingos. Į pavojingiausias situacijas nuolat patenkantys jų herojai sprendžia savo (ir aplinkinių) problemas, vaikosi malonumų ir ieško atsakymų į pačius keisčiausius juos kamuojančius klausimus.
Kaip ir pirmajame filme, antroje juostoje taip pat pamatysime visą aktorių žvaigždyną: Bruce'ą Willis'ą, Mickey'į Rourke'ą, Clive'ą Owen'ą, Jessica Alba, Rosario Dawson, Jaime King, Eva Green, Josh'ą Brolin'ą, Joseph'ą Gordon-Levitt'ą, Juno Temple, Ray'ų Liotta ir netgi Lady Gaga.

IMDB

Įgarsinta: LT (Mėgėjiškas, vienbalsis)

Kokybė: BRRip
Video: x264, AVC, 1024x560 (16:9), 24.000 fps, 1 732 Kbps, 0.126 bit/pixel
Audio: AC-3, 48.0 KHz, 2 ch, 384 Kbps, CBR


Filmo pristatymas:

Youtube

torentai
torentai
torentai

Panašūs torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Dar nėra komentarų