Torentas "Paskutinės dienos / Los ultimos dias (2013) [BDRip] Veiksmo, Trileris, Mokslinė fantastika" :: PiratuSala.lt

Paskutinės dienos Originalus pavadinimas: Los ultimos dias Žanras: Veiksmo, Trileris, Mokslinė fantastika Metai: 2013 Režisierius: David Pastor, Alex Pastor Vaidina: Quim Gutierrez, Jose Coronado, Marta Etura, Leticia Dolera, Iván Massagué, Pere Ventura, Lluis Soler Apie filmą: Mirtina epidemija mūsų planetą pavertė griuvėsiais. Išgyvenusieji pasislėpė požeminiuose tuneliuose ir sandariuose ...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Paskutinės dienos / Los ultimos dias (2013) [BDRip] Veiksmo, Trileris, Mokslinė fantastika

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
torentai

Paskutinės dienos


Originalus pavadinimas: Los ultimos dias
Žanras: Veiksmo, Trileris, Mokslinė fantastika
Metai: 2013

Režisierius: David Pastor, Alex Pastor
Vaidina: Quim Gutierrez, Jose Coronado, Marta Etura, Leticia Dolera, Iván Massagué, Pere Ventura, Lluis Soler

Apie filmą: Mirtina epidemija mūsų planetą pavertė griuvėsiais. Išgyvenusieji pasislėpė požeminiuose tuneliuose ir sandariuose pastatuose. Žmones sukaustė atvirų erdvių baimė - niekas nenori kišti nosies į lauką.

Markas leidžiasi į pavojingą žygį, kad išgelbėtų namie likusią žmoną. Jo laukia neprognozuojami tunelių posūkiai, priešiškai nusiteikę požemių gyventojai ir vidinis nežinomybės siaubas.

IMDB

Įgarsinta: LT (Prof., vienbalsis)

Kokybė: BDRip
Video: AVC, 1920x1080 (16:9), 23.976 fps, 2 000 Kbps
Audio: AC-3, 48.0 KHz, 2 ch, 320 Kbps, CBR


Filmo pristatymas:

Youtube

torentai
torentai
torentai

Panašūs torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Dar nėra komentarų