Torentas "Pavogtas pasimatymas / Man Up (2015) [BDRip] Komedija,Romantinis" :: PiratuSala.lt

Pavogtas pasimatymas Originalus pavadinimas: Man Up Žanras: Komedija,Romantinis Metai: 2015 Režisierius: Ben Palmer Vaidina: Lake Bell, Simon Pegg, Olivia Williams, Rory Kinnear ... Apie filmą: 34-erių metų Nensė (aktorė Lake Bell) yra iš tų žmonių, su kuriais lyg ir viskas tvarkoje, tačiau susirasti antrosios pusės jiems niekaip nepavyksta. Draugai stengiasi jai padėti, tačiau bergždžiai. į...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...

Pavogtas pasimatymas / Man Up (2015) [BDRip] Komedija,Romantinis

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
torentai

Pavogtas pasimatymas

Originalus pavadinimas: Man Up
Žanras: Komedija,Romantinis
Metai: 2015

Režisierius: Ben Palmer
Vaidina: Lake Bell, Simon Pegg, Olivia Williams, Rory Kinnear ...

Apie filmą: 34-erių metų Nensė (aktorė Lake Bell) yra iš tų žmonių, su kuriais lyg ir viskas tvarkoje, tačiau susirasti antrosios pusės jiems niekaip nepavyksta. Draugai stengiasi jai padėti, tačiau bergždžiai. Nensės tėvų itin sėkminga santuoka pasitikėjimo savimi merginai taip pat neprideda.

Kaip tik keliaudama į tėvų santuokos jubiliejų, traukinyje Nensė susipažįsta su dešimčia metų jaunesne mergina, vykstančia į aklą pasimatymą. Būsimo pasimatymo atpažinimo ženklas – knyga apie „to vienintelio suradimą“. Netikėto atsitiktinumo dėka, būtent dėl knygos Nensę „atpažįsta“ į aklą pasimatymą atėjęs vyriškis – neseniai išsiskyręs 40-metis Džekas (akt. Simon‘as Pegg‘as).

Nesiryždama pasakyti tiesos, Nensė nusprendžia atsiduoti likimui. Kartu su Džeku ji praleidžia siautulingą naktį, kurios nei vienas iš jų negalės pamiršti.

IMDB

Įgarsinta: LT (Prof., vienbalsis)

Kokybė: BDRip
Video: x264, 1056x440 (2.40:1), 24,000 fps, 1 883 Kbps (0.169 bit/pixel)
Audio: LT: AAC LC, 48.0 KHz, 6 ch, ~256kbps | EN: AAC LC, 48.0 KHz, 6 ch, ~240kbps

Filmo pristatymas:

Youtube

torentai
torentai
torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

123123
KomentarasParašė 2015-12-02 14:00