Torentas "Purvas / Filth / Грязь (2013) [DVDRip] Komedija, Kriminalinis, Drama" :: PiratuSala.lt

Purvas Originalus pavadinimas: Filth / Грязь Žanras: Komedija, Kriminalinis, Drama Metai: 2013 Režisierius: Jon S. Baird Vaidina: James McAvoy, Imogen Poots, Jamie Bell, Jim Broadbent, Eddie Marsan, Joanne Froggatt, Shirley Henderson, Martin Compston, Iain De Caestecker, Emun Elliott, Pollyanna McIntosh, Natasha O'Keeffe, David Soul, Kate Dickie, Shauna Macdonald ... Apie filmą: Brutaliu ir ...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Purvas / Filth / Грязь (2013) [DVDRip] Komedija, Kriminalinis, Drama

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
torentai

Purvas


Originalus pavadinimas: Filth / Грязь
Žanras: Komedija, Kriminalinis, Drama
Metai: 2013

Režisierius: Jon S. Baird
Vaidina: James McAvoy, Imogen Poots, Jamie Bell, Jim Broadbent, Eddie Marsan, Joanne Froggatt, Shirley Henderson, Martin Compston, Iain De Caestecker, Emun Elliott, Pollyanna McIntosh, Natasha O'Keeffe, David Soul, Kate Dickie, Shauna Macdonald ...

Apie filmą: Brutaliu škotu vadinamas rašytojas Irvine Welsh, kultiniu tapusio ir sėkmingai ekranizuoto romano „Traukinių žymėjimas“ autorius į kino ekranus grįžta su ne mažiau provokuojančiu romanu „Purvas“.

Pagrindinis filmo veikėjas Briusas Robertsonas (akt. James McAvoy) – psichiškai nestabilus alkoholikas, narkomanas, rasistas ir iškrypėlis, kenčiantis nuo nesibaigiančių haliucinacijų, egzemos ant lytinių organų, seksualinės priklausomybės bei dievinantis žeminti kolegas. Kas šis vyras? Iki kaulų smegenų korumpuotas ir savimi patenkintas Edinburgo policijos pareigūnas, valstybės tarnybai spjaunantis tiesiai į veidą!

Didžiuodamasis niekšinga savo prigimtimi Briusas prievartauja nepilnametes, kenčia nuo jame gyvenančio kaspinuočio nuotaikų kaitos ir tiria įtartina žmogžudystę. Deja, tiriant rasistiniu išpuoliu traktuojamą įvykį detektyvui seržantui Robertsonui koją kišti ima įgimtos keistenybės, silpnybė moterims ir begalinis noras tapti detektyvu inspektoriumi. Ką vardan paaukštinimo ir trokštamos sekso bei kokaino dozės gali padaryti psichiškai nestabilus policininkas, dievinantis savo gyvenimo būdą?..

Tragikomedijos pursluose skendintis „Purvas“ šokiruoja, žavi, išmuša iš vėžių ir žiūrovus nukelia į siautulingus „Traukinių žymėjimo“ laikus, nepaisiusius jokių tabu. Niekšingas, amoralus ir ribų neturintis „Purvas“ kinuose jau nuo gruodžio 6 dienos.

IMDB

Įgarsinta: LT (Mėgėjiškas, vienbalsis)
Originali kalba: RU (Dubliuotas)

Kokybė: DVDRip
Video: AVC, 720x440 (2.35), 25.000 fps, 2 741 Kbps, 0.338 bit/pixel
Audio LT/RU: AC-3, 48.0 KHz, 6 ch, 384 Kbps, CBR


Filmo pristatymas:

Youtube

torentai
torentai
torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Dar nėra komentarų