Torentas "Raudonoji uola / Red Cliff / Chi bi (2008) [DVDRip] Veiksmo, Drama, Istorinis, Karinis" :: PiratuSala.lt

Raudonoji uola Originalus pavadinimas: Red Cliff / Chi bi Žanras: Veiksmo, Drama, Istorinis, Karinis Metai: 2008 Režisierius: John Woo Vaidina: Chen Chang, Yong Hou, Jun Hu, Tong Jiang, Takeshi Kaneshiro … Apie filmą: Veiksmo filmų didmeistris Johnas Woo, kino olimpe savo vardą įamžinęs kino juostose „Bėgantis taikinys", „Dviveidis", „Kalbantys vėjyje" ir daugelyje kitų, grįžo...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Raudonoji uola / Red Cliff / Chi bi (2008) [DVDRip] Veiksmo, Drama, Istorinis, Karinis

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA
torentai

Raudonoji uola


Originalus pavadinimas: Red Cliff / Chi bi
Žanras: Veiksmo, Drama, Istorinis, Karinis
Metai: 2008

Režisierius: John Woo
Vaidina: Chen Chang, Yong Hou, Jun Hu, Tong Jiang, Takeshi Kaneshiro …

Apie filmą: Veiksmo filmų didmeistris Johnas Woo, kino olimpe savo vardą įamžinęs kino juostose „Bėgantis taikinys", „Dviveidis", „Kalbantys vėjyje" ir daugelyje kitų, grįžo prie savo rytietiškų šaknų. Režisierius pasinėrė į senovės Kinijos karinės istorijos peripetijas, atskleisdamas jas žiūrovams įspūdingame istoriniame trileryje „Raudonoji uola". Filmas nukelia į 208-uosius po Kristaus ir vaizduoja paskutines Hanų dinastijos dienas. Įtakingas valdininkas Coa Cao įtikina imperatorių paskelbti karą Xu karalystėms vakaruose ir Wu rytuose. Pastarųjų karvedžiai, siekdami apsisaugoti nuo milžiniškos armijos, suvienija jėgas ir pradeda bekompromisę kovą, kurios kulminacija - mūšiai prie Raudonosios uolos.

Juosta susukta pagal visas J. Woo stiliaus taisykles - aštri siužeto dinamika, daugiaplaniai vaizdai, kraują stingdančios kovų scenos, geriausių Kinijos aktorių vaidyba - visa tai įtraukia nuo pirmųjų minučių.

IMDBYoutube

torentai
torentai
torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis(nežinomas)
KomentarasParašė 2013-10-17 00:23Naudinga: 0

super filmas vertas demesio :w00t: