Torentas "Režisieriaus kančios / The Passion / La passione (2010) [DVDRip] Komedija, Drama" :: PiratuSala.lt

Režisieriaus kančios Originalus pavadinimas: The Passion / La passione Žanras: Komedija, Drama Metai: 2010 Režisierius: Carlo Mazzacurati Vaidina: Silvio Orlando, Giuseppe Battiston, Kasia Smutniak, Marco Messeri ... Apie filmą: Tradicinė itališka situacijų komedija Woody Alleno stiliumi apie įkvėpimą režisūrai, priverstines atostogas kaime be mobilaus ryšio, žaviąją mūzą, tinkamiausio ir su...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Režisieriaus kančios / The Passion / La passione (2010) [DVDRip] Komedija, Drama

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
torentai

Režisieriaus kančios


Originalus pavadinimas: The Passion / La passione
Žanras: Komedija, Drama
Metai: 2010

Režisierius: Carlo Mazzacurati
Vaidina: Silvio Orlando, Giuseppe Battiston, Kasia Smutniak, Marco Messeri ...

Apie filmą: Tradicinė itališka situacijų komedija Woody Alleno stiliumi apie įkvėpimą režisūrai, priverstines atostogas kaime be mobilaus ryšio, žaviąją mūzą, tinkamiausio Jėzaus paieškas ir paskutinę vakarienę su dvylika apaštalų. Penkiasdešimtmetis režisierius Džianis gyvena sunkiai, nes nebėra populiarus. Jau gana ilgai jis neranda finansų filmams kurti. Pasiūlymas dirbti su jauna TV žvaigžde – jam tikras galvos skausmas. Maža to, dėl jo kaltės užliejama kaimynystėje įsikūrusi koplyčia ir sugadinama XVI a. freska. Bijodamas teismo ir viešo pažeminimo, Džianis turi sutikti su keistu miesto mero pasiūlymu – pastatyti religinį filmą, kuriame pagrindinius Pontijaus Piloto ir Kristaus vaidmenis turės atlikti beviltiški vietiniai aktoriai.

Šis filmas buvo atrinktas ir pristatytas 16-ojo Vilniaus tarptautinio kino festivalio "Kino Pavasaris" pagrindinėje programoje.

IMDB

Įgarsinta: LT (Mėgėjiškas, daugiabalsis - Sekretorė ir Advokatas) + Italų originalus + LT Titrai

Kokybė: DVDRip
Video: 720 x 304 (PAR 2.35:1), 25.0 fps, 1 583 Kbits
Audio: 48.0 kHz, AC3, 6 ch, 448 Kbits
Audio: 48.0 kHz, AC3, 6 ch, 448 Kbits, Original;


Filmo pristatymas:

Youtube

torentai
torentai
torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Dar nėra komentarų