Torentas "Septintasis sūnus / Seventh Son (2014) [BDRip] Veiksmo, Nuotykių, Fantastinis" :: PiratuSala.lt

Septintasis sūnus Originalus pavadinimas: Seventh Son Žanras: Veiksmo, Nuotykių, Fantastinis Metai: 2014 Režisierius: Sergei Bodrov Vaidina: Jeff Bridges, Julianne Moore, Kit Harington, Djimon Hounsou, Alicia Vikander, Jason Scott Lee, Olivia Williams, Ben Barnes, Antje Traue, David Cubitt, Eric Keenleyside, Timothy Webber, Gerard Plunkett, Thai-Hoa Le Apie filmą: Populiarios Joseph Delaney ...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Septintasis sūnus / Seventh Son (2014) [BDRip] Veiksmo, Nuotykių, Fantastinis

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA
torentai

Septintasis sūnus


Originalus pavadinimas: Seventh Son
Žanras: Veiksmo, Nuotykių, Fantastinis
Metai: 2014

Režisierius: Sergei Bodrov
Vaidina: Jeff Bridges, Julianne Moore, Kit Harington, Djimon Hounsou, Alicia Vikander, Jason Scott Lee, Olivia Williams, Ben Barnes, Antje Traue, David Cubitt, Eric Keenleyside, Timothy Webber, Gerard Plunkett, Thai-Hoa Le

Apie filmą: Populiarios Joseph Delaney knygų serijos „Varstouno kronikos“ angl. („The Wardstone Chronicles“) motyvais sukurtas 3D filmas „Septintasis sūnus“ žiūrovą nukelia į XVIII amžių.

Prieš daugelį metų Meistras Gregoris (akt. Jeff Bridges) sustabdė galingą ir nuožmią juodąją magę Mamą Malkin (akt. Julianne Moore), tačiau pastaroji rado kelią į laisvę ir, siekdama atnaujinti karą tarp žmonijos ir antgamtinio pasaulio, dega keršto troškimu.

Burdama savo armiją, piktadarė pasiryžusi po savo pykčio kiautu palaidoti nieko apie jos grįžimą nenutuokiančią žmoniją. Kaip paaiškėja, vieninteliu jai pasipriešinti galinčiu žmogumi, pasirodo, esąs Meistras Gregoris. Stojęs akistaton su Mama Malkin, vyras teturi mėnesį - iki ateinančios pilnaties kovai su siaubūne jis privalo paruošti savo mokinį Tomą (akt. Ben Barnes).

Tad septinto sūnaus septintasis sūnus tampa vienintele žmonijos viltimi išsigelbėti...

Įspūdingi kostiumai ir specialieji efektai, „A“ klasės Holivudo žvaigždžių virtinė ir nepamirštamas nuotykis – filme „Septintasis sūnus“.

IMDB

Įgarsinta: LT (Prof., vienbalsis)
Subtitrai: Lithuanian

Kokybė: BDRip
Video: AVC, 1920x1080 (16:9), 23.976 fps, 2 000 Kbps (0.040 bit/pixel)
Audio: AC-3, 48.0 KHz, 2 ch, 320 Kbps, CBR (Lithuanian)


Filmo pristatymas:

Youtube

torentai
torentai
torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Dar nėra komentarų