Torentas "Skaistuolė amerikietė / American Virgin (2009) [BDRip] Komedija" :: PiratuSala.lt

Skaistuolė amerikietė Originalus pavadinimas: American Virgin Žanras: Komedija Metai: 2009 Režisierius: Clare Kilner Vaidina: Jenna Dewan (Priscilla), Brianne Davis (Naz), Chase Ryan Jeffery (Chuck), Rob Schneider (Ed Curtzman), Elan Moss-Bachrach (Kevin) Apie filmą: Prisila Vait – skaisti koledžo pirmakursė. Ji nė nesvajoja prarast nekaltybės iki santuokos. Bet populiari mergina Natali ją ...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Skaistuolė amerikietė / American Virgin (2009) [BDRip] Komedija

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA
torentai

Skaistuolė amerikietė


Originalus pavadinimas: American Virgin
Žanras: Komedija
Metai: 2009

Režisierius: Clare Kilner
Vaidina: Jenna Dewan (Priscilla), Brianne Davis (Naz), Chase Ryan Jeffery (Chuck), Rob Schneider (Ed Curtzman), Elan Moss-Bachrach (Kevin)

Apie filmą: Prisila Vait – skaisti koledžo pirmakursė. Ji nė nesvajoja prarast nekaltybės iki santuokos. Bet populiari mergina Natali ją nugirdo, ir visos svajonės nueina perniek. Apsinuoginusi serialui Pašėlusios merginos Presila baiminasi susigadint gyvenimą dėl vienos klaidos. Ji bando atgaut įrašą iš prodiuserio Edo Kertsmano.


IMDB

Įgarsinta: LT (Prof., vienbalsis)
Originali kalba: EN

Kokybė: BDRip
Video: MPEG-4 Visual, XVID, 720x400p
Audio: AC-3, 384 Kbps


Filmo pristatymas:

Youtube

torentai
torentai
torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintismukas155 9
KomentarasParašė 2013-08-23 11:22
Piratų piratas


Naudinga: 0

esu mates toks vidutiniskas sektiek yra is ko pasijuokti :-)
 
(nežinomas)
KomentarasParašė 2013-09-22 22:46Naudinga: 0

Verteja tai bbd, geriau net nedetu su toke flegma.