Torentas "Skrydis / Flight (2013) [BRRip] Drama" :: PiratuSala.lt

Skrydis Originalus pavadinimas: Flight Žanras: Drama Metai: 2013 Režisierius: Robert Zemeckis Vaidina: Nadine Velazquez, Denzel Washington, Carter Cabassa, Adam C. Edwards, Tamara Tunie, Brian Geraghty.. Apie filmą: Oskaru apdovanotas lietuvių kilmės režisierius Robertas Zemeckis, kultiniais tapusių filmų „Forestas Gampas“ ir „Atgal į ateitį“ trilogijos kūrėjas, pristato naują filmą, kuriame...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Skrydis / Flight (2013) [BRRip] Drama Auksinis

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
torentai

Skrydis


Originalus pavadinimas: Flight
Žanras: Drama
Metai: 2013

Režisierius: Robert Zemeckis
Vaidina: Nadine Velazquez, Denzel Washington, Carter Cabassa, Adam C. Edwards, Tamara Tunie, Brian Geraghty..

Apie filmą: Oskaru apdovanotas lietuvių kilmės režisierius Robertas Zemeckis, kultiniais tapusių filmų „Forestas Gampas“ ir „Atgal į ateitį“ trilogijos kūrėjas, pristato naują filmą, kuriame pagrindinį vaidmenį atlieka talentingasis Denzelis Washingtonas.

Vipas (akt. Denzel Washington) – profesionalus pilotas – jau kurį laiką nuo kolegų slepia savo alkoholizmą ir potraukį narkotikams. Vieno reiso metu, sugedus lėktuvo varikliui, skrydis vos nesibaigia katastrofa, tačiau patyręs ir šaltakraujis Vipas imasi iniciatyvos ir išvengia šimtų aukų.

Po šio incidento tapęs nacionaliniu didvyriu, padariusiu stebuklą, vyras, deja, neturi laiko džiaugtis – Vipo kraujyje randama alkoholio ir jam gresia kalėjimas iki gyvos galvos.

Vos prieš akimirką didvyriu buvęs vyras jau po kelių dienų gali atsidurti už grotų. Tačiau oro linijų vadovybė jokiais būdais neketina prarasti geriausio savo piloto, padariusio tai, ko nesugebėjo joks kitas kompanijos darbuotojas.

Dabar svarbiausia – išsisukti nuo gresiančio kalėjimo ir panaikinti geriausiam šalies pilotui mestus kaltinimus.


IMDB

Įgarsinta: LT (Mėgėjiškas, vienbalsis)
Originali kalba: EN

Kokybė: BRRip
Video: 720x304 (2.37:1), 23.976 fps, XviD MPEG-4 ~1772 kbps avg, 0.34 bit/pixel
Audio: 48 kHz, AC3 Dolby Digital, 6 ch, ~448.00 kbps avg


Filmo pristatymas:

Youtube

torentai

torentai

torentai

Panašūs torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
DalintismaliungaPS Radijo didžėjai 8
KomentarasParašė 2013-02-19 19:29
Super piratas


Naudinga: 0

Kaip filmas patiko? :-)
 
(nežinomas)
KomentarasParašė 2013-05-01 23:54Naudinga: +1

patiko :o)