Torentas "Šnipas iš UNCLE / The Man from U.N.C.L.E. (2015) [BDRip] Komedija, Veiksmo" :: PiratuSala.lt

Šnipas iš UNCLE Originalus pavadinimas: The Man from U.N.C.L.E. Žanras: Komedija, Veiksmo Metai: 2015 Režisierius: Guy Ritchie Vaidina: Henry Cavill, Armie Hammer, Alicia Vikander, Elizabeth Debicki, Luca Calvani, Sylvester Groth, Hugh Grant, Jared Harris, Christian Berkel Apie filmą: Pačiame Šaltojo karo įkarštyje CŽV agentas Napoleonas Solo, kurį vaidina aktorius Henry Cavill („Žmogus iš –...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...

Šnipas iš UNCLE / The Man from U.N.C.L.E. (2015) [BDRip] Komedija, Veiksmo Auksinis

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
torentai

Šnipas iš UNCLE

Originalus pavadinimas: The Man from U.N.C.L.E.
Žanras: Komedija, Veiksmo
Metai: 2015

Režisierius: Guy Ritchie
Vaidina: Henry Cavill, Armie Hammer, Alicia Vikander, Elizabeth Debicki, Luca Calvani, Sylvester Groth, Hugh Grant, Jared Harris, Christian Berkel

Apie filmą: Pačiame Šaltojo karo įkarštyje CŽV agentas Napoleonas Solo, kurį vaidina aktorius Henry Cavill („Žmogus iš plieno”), ir KGB agentas Ilja Kurijakinas, kurį vaidina aktorius Armie Hammer („Socialinis tinklapis”), yra priversti bent trumpam pamiršti nuolatinę ideologinę priešpriešą. Šiems geriausiems savo šalyse agentams pavesta imtis bendros misijos – neutralizuoti ypatingai slaptą branduolinių technologijų ir jomis pagrįstų ginklų platinimu užsiimačią tarptautinę nusikaltėlių organizaciją, siekiančią sugriauti ir taip trapią taiką pasaulyje. Vienintelis agentų turimas siūlo galas yra dingusio Vokietijos mokslininko duktė Gaby. Jie turi žūtbūt ir kaip įmanydami greičiau surasti merginos tėvą, nes tik šiam padedant atsirastų galimybė infiltruotis į nusikaltėlių organizaciją ir išgelbėti pasaulį nuo jam gresiančios globalinės katastrofos.

IMDB

Įgarsinta: LT (Prof. vienbalsis) + EN (Originalus)

Kokybė: BDRip
Video: x264, 1104x460, 2219 kb/s
Audio: AAC, 6 ch, 224 kbps

torentai
torentai
torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Dar nėra komentarų