Torentas "Šnipų tiltas / Bridge of Spies (2015) [BDRip] Drama, Istorinis, Trileris" :: PiratuSala.lt

Šnipų tiltas Originalus pavadinimas: Bridge of Spies Žanras: Drama, Istorinis, Trileris Metai: 2015 Režisierius: Steven Spielberg Vaidina: Mark Rylance, Domenick Lombardozzi, Victor Verhaeghe, Mark Fichera ... Apie filmą: Šaltojo karo metai. Talentingo Bruklino advokato Džeimso Donovano (akt. Tom Hanks) ramią kasdienybę sudrumsčia JAV centrinė žvalgybos valdyba (CŽV). Rusijoje buvo numuštas ...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Šnipų tiltas / Bridge of Spies (2015) [BDRip] Drama, Istorinis, Trileris Auksinis

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
torentai

Šnipų tiltas


Originalus pavadinimas: Bridge of Spies
Žanras: Drama, Istorinis, Trileris
Metai: 2015

Režisierius: Steven Spielberg
Vaidina: Mark Rylance, Domenick Lombardozzi, Victor Verhaeghe, Mark Fichera ...

Apie filmą: Šaltojo karo metai. Talentingo Bruklino advokato Džeimso Donovano (akt. Tom Hanks) ramią kasdienybę sudrumsčia JAV centrinė žvalgybos valdyba (CŽV).
Rusijoje buvo numuštas JAV žvalgybinis orlaivis U-2, o jo pilotas paimtas į nelaisvę. Tuo tarpu, specialieji JAV agentai sulaiko Sovietų Sąjungos šnipą, ir prasideda įnirtingas derybų procesas dėl įkaitų apsikeitimo. Štai čia ir prireikia Džeimso Donovano pagalbos.
Džeimso užduotis sunkiai įgyvendinama – nuvykus į Sovietų Sąjungą suvaldyti derybas taip, kad amerikiečiams nereiktų prarasti rusų šnipo, tačiau pavyktų išlaisvinti amerikiečių pilotą.
Trikdomas milžiniško spaudimo ir rizikuodamas viskuo, ką turi, Donovanas ne tik taps Šaltojo karo istorijos herojumi, bet ir patirs pavojingiausią nuotykį savo gyvenime.
Pagal tikrus įvykius sukurta istorija nukels į Šaltojo karo metus, į klestintį šnipų rojų. Trijų „Oskarų“ laureatas režisierius S. Spielbergas pagrindinio vaidmens atlikėjo ilgai neieškojo ir šį vaidmenį pasiūlė senam savo draugui ir jau ne sykį išbandytam aktoriui, taip pat „Oskarų“ laureatui Tomui Hanksui. Kartu su juo filme vaidina ir „Tony“ apdovanojimų laureatas Markas Rylance‘as, „Oskaro“ nominantai Amy Ryan ir Alanas Alda bei kiti.


IMDB

Originali kalba: EN
Kokybė: BDRip
Video: AVC, 1056x440 (2.400), 23.976 fps, 1 747 Kbps (0.157 bit/pixel)
Audio: #1: AAC LC, 48.0 KHz, 6 ch ~240kbps (Lithuanian) #2: AAC LC, 48.0 KHz, 6 ch ~224kbps


Filmo pristatymas:

Youtube

torentai
torentai
torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Dar nėra komentarų