Torentas "Supergreiti! / Superfast! (2015) [BDRip] Komedija" :: PiratuSala.lt

Supergreiti! Originalus pavadinimas: Superfast! Žanras: Komedija Metai: 2015 Režisierius: Jason Friedberg, Aaron Seltzer Vaidina: Andrea Navedo, Lili Mirojnick, Amin Joseph, Daniel Booko ... Apie filmą: Pašėlusių parodijų "Pats baisiausias filmas", "Didingiausias filmas", "Kiečiausi Spartos vyrai", "Vampyrai užkniso juodai" ir "Išbadėjusių kūrėjai...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...

Supergreiti! / Superfast! (2015) [BDRip] Komedija

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
torentai

Supergreiti!

Originalus pavadinimas: Superfast!
Žanras: Komedija
Metai: 2015

Režisierius: Jason Friedberg, Aaron Seltzer
Vaidina: Andrea Navedo, Lili Mirojnick, Amin Joseph, Daniel Booko ...

Apie filmą: Pašėlusių parodijų "Pats baisiausias filmas", "Didingiausias filmas", "Kiečiausi Spartos vyrai", "Vampyrai užkniso juodai" ir "Išbadėjusių žaidynės" kūrėjai Jasonas Friedbergas ir Aaronas Seltzeris pristato naują komediją, kurioje visas dėmesys skiriamas filmui "Greiti ir įsiutę".

IMDB

Įgarsinta: LT (Prof., vienbalsis)

Kokybė: BDRip
Video: x264, AVC, 960x540 (16:9), 24.000 fps, 1 628 Kbps (0.131 bit/pixel)
Audio: AAC LC, 48.0 KHz, 6 ch, ~240 Kbps | EN: AAC LC, 48.0 KHz, 6 ch, ~224 Kbps

Filmo pristatymas:

Youtube

torentai
torentai
torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Lietuv 3
KomentarasParašė 2015-11-22 21:49
Gerbėjas

Naudinga: 0

Man tai patiko,buvau jau pasiilges tokiu parodiju :D ;)

Pypsius 9
KomentarasParašė 2015-11-27 17:55
Piratų piratas

O manzinokit nelabai patiko :-)

(nežinomas)
KomentarasParašė 2015-12-01 21:53

Man ir nelabai patiko :)

Sephiroth 5
KomentarasParašė 2015-12-10 11:12
Veteranas

Šitas filmas The Fast And The Furious tikrą gėda :ras: , pripūliavimo netrūko. :lol: :lol: :lol: Jau geriau tikrą filmą žiuriu negu šita, šitas filmas nevertas kokiu nors apdovanojimų. Nu bet pasijuokt iš kvailių patiko. :beer: Man patiko ta vieta kur tipo paulas prieš lenktynes neužsipylė benzino ir kai prie starto linijos padūso, o serento (Torento) kirto linija. :lol: :lol: :lol: Mižau iš juoko.

Redagavo Sephiroth (2015-12-10 11:16)