Torentas "Tegyvuoja Laisvė / Long Live Freedom (2013) [BDRip] Komedija, Drama" :: PiratuSala.lt

Tegyvuoja Laisvė Originalus pavadinimas: Long Live Freedom Žanras: Komedija, Drama Metai: 2013 Režisierius: Roberto Andò Vaidina: Toni Servillo, Valerio Mastandrea, Valeria Bruni Tedeschi, Michela Cescon ... Apie filmą: Įtakingiausios opozicinės partijos sekretorius netikėtai išvyksta į Prancūziją, pas moterį, kurią buvo įsimylėjęs prieš dvidešimt metų. Siekdama nuslėpti tokį vyro žmona Ana ...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Tegyvuoja Laisvė / Long Live Freedom (2013) [BDRip] Komedija, Drama

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
torentai

Tegyvuoja Laisvė


Originalus pavadinimas: Long Live Freedom
Žanras: Komedija, Drama
Metai: 2013

Režisierius: Roberto Andò
Vaidina: Toni Servillo, Valerio Mastandrea, Valeria Bruni Tedeschi, Michela Cescon ...

Apie filmą: Įtakingiausios opozicinės partijos sekretorius netikėtai išvyksta į Prancūziją, pas moterį, kurią buvo įsimylėjęs prieš dvidešimt metų. Siekdama nuslėpti tokį vyro akibrokštą, žmona Ana ir jo padėjėjas Botinis kreipiasi pagalbos į jo brolį dvynį, kuris dėsto filosofiją ir visai neseniai išėjo iš psichiatrijos ligoninės.

Rodytas Karlovi Varų festivalyje. Apdovanotas dviem Italijos kino apdovanojimais „David di Donatello“. Iš viso 8 kino apdovanojimai ir 21 nominacija.

IMDB

Įgarsinta: LT (Prof., vienbalsis) + Anglų (Originalas)

Kokybė: BDRip
Video: AVC, 1056x448 (2.35:1), 24.000 fps, 2 714 Kbps (0.239 bit/pixel)
Audio: AC-3, 48.0 KHz, 6 ch, 448 Kbps, CBR (Lithuanian) - Giedrius Arbačiauskas, LRT TV
Audio: AC-3, 48.0 KHz, 6 ch, 448 Kbps, CBR (Italian) - Original


Filmo pristatymas:

Youtube

torentai
torentai
torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Dar nėra komentarų