Torentas "Tegyvuoja meilė / Love Actually (2003) [DVDRip] Komedija, Drama, Romantinis" :: PiratuSala.lt

Tegyvuoja meilė Originalus pavadinimas: Love Actually Žanras: Komedija, Drama, Romantinis Metai: 2003 Režisierius: Richard Curtis Vaidina: Hugh Grant, Martine McCutcheon, Liam Neeson, Laura Linney ... Apie filmą: Kur tik bepažvelgsi, meilė sukelia chaosą. Jos pilna visur - vestuvėse, laidotuvėse, miesto gatvėse ir net oro uoste. Šis jausmas suvienija vyrus ir žmonas, tėvus ir sūnus, draugus ...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Tegyvuoja meilė / Love Actually (2003) [DVDRip] Komedija, Drama, Romantinis Kalėdinis

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
torentai

Tegyvuoja meilė


Originalus pavadinimas: Love Actually
Žanras: Komedija, Drama, Romantinis
Metai: 2003

Režisierius: Richard Curtis
Vaidina: Hugh Grant, Martine McCutcheon, Liam Neeson, Laura Linney ...

Apie filmą: Kur tik bepažvelgsi, meilė sukelia chaosą. Jos pilna visur - vestuvėse, laidotuvėse, miesto gatvėse ir net oro uoste.

Šis jausmas suvienija vyrus ir žmonas, tėvus ir sūnus, draugus ir bendradarbius, roko žvaigždes ir valstybės vadovus. 8-erių skirtingų meilės istorijų herojai netikėtai susitinka vieni kitus, o po to nelauktai atitolsta, kol visagalis likimas juos vėl suveda į tą pačią vietą. Viskas prasideda likus 5-ioms savaitėms iki šv. Kalėdų, kai yra įmanomi patys nuostabiausi stebuklai.

IMDB

Įgarsinta: LT (Prof., daugiabalsis)
Originali kalba: EN

Kokybė: DVDRip
Video: 656x272 (2.41:1), 25 fps, XviD build 47 ~1252 kbps avg, 0.28 bit/pixel
Audio: 48 kHz, AC3 Dolby Digital, 3/2 (L,C,R,l,r) + LFE ch, ~320 kbps


Filmo pristatymas:

Youtube

torentai
torentai
torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Dar nėra komentarų