Torentas "The Benefactor / The Benefactor (2015) [BRRip] Drama" :: PiratuSala.lt

The Benefactor Originalus pavadinimas: The Benefactor Žanras: Drama Metai: 2015 Režisierius: Andrew Renzi Vaidina: Theo James, Dakota Fanning, Richard Gere, Cheryl Hines ... Apie filmą: Filme vaizduojamas gyvenimas galingo, paslaptingo ir savininkiško filantropo, kuris kišasi į ką tik susituokusios poros santykius, taip bandydamas iš naujo išgyventi savo praeities akimirkas.

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

The Benefactor / The Benefactor (2015) [BRRip] Drama

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA
torentai

The Benefactor


Originalus pavadinimas: The Benefactor
Žanras: Drama
Metai: 2015

Režisierius: Andrew Renzi
Vaidina: Theo James, Dakota Fanning, Richard Gere, Cheryl Hines ...

Apie filmą: Filme vaizduojamas gyvenimas galingo, paslaptingo ir savininkiško filantropo, kuris kišasi į ką tik susituokusios poros santykius, taip bandydamas iš naujo išgyventi savo praeities akimirkas.

IMDBYoutube

torentai
torentai
torentai

Panašūs torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Dar nėra komentarų