Torentas "Ugnies žiedas / Pacific Rim (2013) [BRRip] Veiksmo, Nuotykių, Fantastinis, Mokslinis" :: PiratuSala.lt

Ugnies žiedas Originalus pavadinimas: Pacific Rim Žanras: Veiksmo, Nuotykių, Fantastinis, Mokslinis Metai: 2013 Režisierius: Guillermo del Toro Vaidina: Idris Elba, Charlie Hunnam, Rinko Kikuchi, Charlie Day ... Apie filmą: Tolimoje ateityje Ramiojo vandenyno gelmėse atsiveria tarpdimensinis portalas, kuriuo į Žemę pradeda plūsti milžiniški padarai, žmonių praminti Kaiju. Norėdami apginti ir...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Ugnies žiedas / Pacific Rim (2013) [BRRip] Veiksmo, Nuotykių, Fantastinis, Mokslinis

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
torentai

Ugnies žiedas


Originalus pavadinimas: Pacific Rim
Žanras: Veiksmo, Nuotykių, Fantastinis, Mokslinis
Metai: 2013

Režisierius: Guillermo del Toro
Vaidina: Idris Elba, Charlie Hunnam, Rinko Kikuchi, Charlie Day ...

Apie filmą: Tolimoje ateityje Ramiojo vandenyno gelmėse atsiveria tarpdimensinis portalas, kuriuo į Žemę pradeda plūsti milžiniški padarai, žmonių praminti Kaiju. Norėdami apginti savo planetą nuo pabaisų invazijos, pasaulio vadovybės susivienija ir sukuria ateiviams dydžiu nė kiek nenusileidžiančias mechas (žmonių pilotuojamus robotus), vadinamus "Jaegers". Žemė tampa mūšio lauku dėl išgyvenimo.

IMDB

Įgarsinta: LT (Mėgėjiškas, vienbalsis)
Originali kalba: EN

Kokybė: BRRip
Video: 712x400 (1.78:1), 23.976 fps, XviD build 50 ~1914 kbps avg, 0.28 bit/pixel
Audio: 48 kHz, AC3 Dolby Digital, 3/2 (L,C,R,l,r) + LFE ch, ~448 kbps


Filmo pristatymas:

Youtube

torentai
torentai
torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis



Rasukasmis
KomentarasParašė 2014-06-10 00:30



Naudinga: 0

Man patiko. Filmas tikrai vertas dėmesio, yra veiksmo, taip pat mokslinės fantastikos elementų. Žemė, gyvybė ir vėl gelbėjama didvyrių. :-)