Torentas "Vampyrai užkniso juodai / Vampires Suck (2010) [BDRip] Komedija" :: PiratuSala.lt

Vampyrai užkniso juodai Originalus pavadinimas: Vampires Suck Žanras: Komedija Metai: 2010 Režisierius: Jason Friedberg, Aaron Seltzer Vaidina: Jenn Proske, Matt Lanter, Diedrich Bader, Chris Riggi ... Apie filmą: Juostos "Vampyrai užkniso juodai" tikrai nerekomenduotina žiūrėti tiems, kurie beviltiškai įsimylėję Belą ir Edvardą. Čia gausu juokingų elementų iš visų iki šiol serijos...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Vampyrai užkniso juodai / Vampires Suck (2010) [BDRip] Komedija

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA
torentai

Vampyrai užkniso juodai


Originalus pavadinimas: Vampires Suck
Žanras: Komedija
Metai: 2010

Režisierius: Jason Friedberg, Aaron Seltzer
Vaidina: Jenn Proske, Matt Lanter, Diedrich Bader, Chris Riggi ...

Apie filmą: Juostos "Vampyrai užkniso juodai" tikrai nerekomenduotina žiūrėti tiems, kurie beviltiškai įsimylėję Belą ir Edvardą. Čia gausu juokingų elementų iš visų iki šiol parodytų "Saulėlydžio" serijos filmų bei kitų filmų apie vampyrus.

Autoriai berniokiškai pramogauja šaipydamiesi iš romantinių arba kovos scenų, virtimo vilkais ir vampyrais, o vietomis labai įtikinamai perteikia šios neįtikėtinos meilės istorijos atmosferą papildydami ją savais elementais.

IMDB

Įgarsinta: LT (Prof., vienbalsis)

Kokybė: BDRip
Video: MPEG4, XviD, 704x384 (16:9), 23.976 fps, 2 084 Kbps (0.322 bit/pixel)
Audio: AC-3, 48.0 KHz, 6 ch, 448 Kbps, CBR
Audio: AC-3, 48.0 KHz, 6 ch, 448 Kbps, CBR


Filmo pristatymas:

Youtube

torentai
torentai
torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Dar nėra komentarų